reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

reklama

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
2 013
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Donag jesteśmy widzę z tego samego rocznika ! A z której częsci Świętochłowic jesteś? Jeszcze się okaże, że jesteśmy sąsiadkami :)
 
M

Marzena80

Gość
Widzę, że świętochłowickie forum na razie "kuleje", ale mam nadzieję, że to się zmieni. Ja dopiero jestem w ciąży i będę mamusią w maju 2009. Strasznie się cieszę. W zasadzie teraz nie mieszkam w Świętochłowicach, ale to nie z własnego wyboru, bo wolałabym mieszkać tam nadal. Jednak przeprowdziłam się tylko do Katowic, więc nie daleko. A w Świętochłowicach mieszkałm ponad 20 lat i zdecydownie czuję się bardziej związana. Pozdrawiam!!!
 

Avacanda84

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2007
Postów
102
Rozwiązania
0
Witam jestem ze Świętochłowic:-)mam nadzieje że sie tu troszke rozkreci:tak:
 
M

Marzena80

Gość
No i dziewczyny co z tym świętochłowickim forum? Zagądacie tu? Moża uda nam się je jakoś rozkręcić? Pozdrawiam w Nowym Roku!!!
 

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
2 013
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
No zaglądamy, zaglądamy, ale świętochłowiczanki chyba mało rozmowne :) Marzena80 ja chętnie zamieniłabym się z Tobą -wolałabym mieszkać w Katowicach niżw Ś-cach :-(
 

elfa75

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2008
Postów
714
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Witajcie jestem na etapie starania się od pół roku narazie kipesko idzie :( 22 lata mieszkałam w swiętochłowicach teraz w chorzowie
 
reklama
Do góry