reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

No wyspać to my się chyba nigdy już nie wyśpimy :-D
A może mu miejsce nie pasuje, ma za ciepło w pokoju / za zimno? ciężko dojść, co dziecku może przeszkadzać. W najgorszym wypadku po prostu tak ma, więc macie przekichane ;-)
 
reklama
Pasibrzuch.. to chyba nie miało być pocieszenie :eek:
Ale też jestem zdania, że jak Wojtek się wyprowadzi to dopiero odpocznę.. chyba.. ;-)
Teraz dwie noce przespaliśmy u moich rodziców, bo mąż w delegacji, a ja mam bliżej do pracy z domu rodzinnego. Ale i tak mimo tego, że spał ze mną w łóżku, to pojękiwał i trzeba było go uspokajać.. Więc do konca wyspana nie jestem, ale i tak lepiej niż w domu. Ciekawe co maluch dziś powie na samotne spanie w łóżeczku - bo wracamy do domu!
 
juz pisalam na watku chorzowskim ale tu widze wiekszy ruch - czy ktoras z was slyszala cokolwiek w temacie remontu i ogolnego "odmlodzenia" chorzowskiej porodowki i oddzialu ginekologiczno - polozniczego ?? bo takie tematy obily mi sie o uszy a nie potrafie znalezc zadnej informacji na ten temat ...
 
Wątek Chorzowa kiedy nie śpi podobno tutaj bywa :)
Chciałam się przywitać i 'wkręcić' jeśli można :)
Jestem już-nie-taką-świeżą mamą prawie 3miesięcznego Ola, który teraz łaskawie pozwala mi pobuszować trochę po necie, samemu ucinając sobie drzemkę w bujadle.
Postaram się nadrobić przynajmniej trochę wcześniejszych postów (jeżeli mi Młody pozwoli oczywiście) i mam nadzieję zapoznać się z obecnymi tutaj mamami :)
Tymczasem pozdrawiam bo....Olo zaczyna sie przebudzac :/ ;)
 
Witam wszystkie mamy.
Odświeżam trochę wątek :)
Mam pytanie odnośnie żłobka na Wojska Polskiego - jak opinie?
Nic się nie zmieniło i dalej pozytywne?
Na stronie mają zaznaczone, że wprowadzają monitoring na głównej sali - nie powiem jest to dla mnie atutem.
A jak z resztą?
Chciałabym tam małego oddać - teraz ma 18 miesięcy.
 
Cześć Dziewczyny :-) ja się wtrącę (pomimo, że nie jestem mamą ;-)).
Czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa z okolic Chorzowa?
pozdrawiam :-)
 
Witam,
Jestem mamą prawie 1,5 rocznej Milenki. W Świętochłowicach mieszkam od 5 lat, ale wcześniej nie było mi dane poznać się z innymi mamami. Fajnie było by poznać kogoś z okolic. Milenka ucieszyła by się z poznania nowych kolegów i kolażanek. Odezwijcie się mamusie :D

Ada213, ja gorąco polecam dr Marka Pabiana. To dzięki niemu po długich latach starań doczekaliśmy się naszej córeczki :D Kiedyś przyjmował w Świętochłowicach i Zabrzu, a teraz prowadzi praktykę w Chorzowie i Zabrzu.
tu namiar na jego gabinet w Chorzowie: GZ Medica przychodnia prywatna

alxa, trzymam kciuki byś lada moment została mamą kolejnego dzieciaczka. A może już coś się zmieniło?
Ja także mam nadzieję,że niedługo pod sercem będę nosiła mój drugi skarb(choć wiem,że może nie przyjść to łatwo)

Pozdrawiam i liczę,że forum odżyje i jakieś mamusie się znajdą :)
 
reklama
Do góry