reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Hejka, ja mogę w tygodniu dopołudnia tylko wtedy jak schodzę rano po dyżurze, to znaczy w tym tygodniu to będzie czwartek...i ja mam auto, więc spokojnie mogę dojechać.

Pasibrzuch ma rację, każde dziecko jest inne...moje dwie laseczki tez rozwijają się w zupełnie innym tempie.

Ale pogoda paskudna co nie?w prognozie ma lać cały weekend..wrrr
 
reklama
A mnie to jest obojętne, tylko mała mi tak do 11.00 zazwyczaj śpi, więc musiałabym się zebrać zanim zaśnie, albo później, choć w sumie mogę ją wyjściowo ubrać i położyć spać, a potem tylko do wózka i heja.
Komunikacja miejska opanowana, dzisiaj jadę SAMA do Chorzowa, bo zarejestrowałam się w UP i znaleźli mi robotę :eek: Jadę prosić, żeby mnie nie zatrudniali i wypisali na świstku, że to oni mnie nie chcą, żebym dostała zasiłek.
Więc autobusa i tramwaja nam już nie straszne ;-)
 
Dziewczyny... pomózcie!
Szukam dobrego laryngologa dzieciecego w okolicy!!!
Doktorka w przychodni na szpitalnej... Bez komentarza! Na katowickiej doktorka na urlopie:-(
Najlepiej jakis kompetenty moze byc prywatny...
Help!!!!
 
hej!
ja tylko na moment...
co do spotkania to mi zdecydowanie bardziej pasuje w tygodniu... tylko, że jak dla mnie to najlepiej tak w godzinach popołudniowych... ale dostosuję się do Was! a miejsce??? może zaczekajmy na pogodę (ha ha ha!) i spotkajmy się na Skałce...
 
hej
ja niestety nie pomogę gdyż na razie też nie orientuję się w lekarzach...:zawstydzona/y:
myszor oglądałam Twoje zdjatka;-), mam taki sam układ mieszkania
skałka to jest chyba park albo osiedle w Świętochłowicach (mam nadzieję że nic nie pomyliłam:rofl2:
 
reklama
Do góry