reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Dziewczyny, 17 lipca wyjeżdżamy na wieś do teściów, więc mnie nie będzie, na ewentualny spacerek też się nie załapię.
 
reklama
Hallo!

Chwilę mnie tu nie było, ale widzę, że spotaknia jak nie było tak nie ma...

A mój M ma od dziś urlop i przez najbliższe 3 tygodnie raczej odpadam. 16 lipca jedziemy na tydzień na wczasy, a potem jeszcze na kilka dni jedziemy do teściów na wieś. Tak, że dla mnie lipcowy termin już od teraz właściciwe odpada. Mam nadzieję, że się nie zmoblizujecie i się w lipcu nie spotkacie beze mnie:-p:-p:-p Bo w sierpniu to już mogę:-D:-D:-D Jeśli spotkane będzie w parku chorzowskim to proszę o dokładne instrukcje jak mam trafić w odpowiednie miejsce, bo nie za bardzo się tam znam... no i gdzie tam auto zostawić???

Kamuzo - serdeczne gratulacje!!!

Asiowo - co się stało??? PISZ!!!!
 
Cześć Dziewczyny, witam też nowe mamusie :) miło że jest nas coraz wiecej ;)
Ja nie zdążyłam się z Wami pożegnać bo nagle się okazało, że ojciec jedzie do siebie na wieś więc sie zabrałam z moimi dzieciakami i 2 tygodnie siedzieliśmy
( użeraliśmy sie z komarami i plaga much ) a potem 10 dni siedzieliśmy nad morzem w Kołobrzegu z moim mężem.
 
Hallo!!!
I ja się witam po urlopie... Było superrrrr!!! Szkoda, że już się skończyło...

No i witam nowe mamusie!!! Napiszcie nam coś więcej o sobie.

A tak poza tym to co z naszym spotkankiem? Dojdzie kiedyś do skutku???

Buziole!!!

edit:
jej - Pasibrzuch - Emilka ma już skończone pół roku? Kurcze - jak się patrzy na cudze dzieci to czas niesmowicie zapieprza! A dopiero się spóźniała! A Ona pewnie już mięso wcina?!?!?
 
reklama
Witam, jestem "nową mamusią" nie tylko na forum, ale i w życiu :) Od 3,5 tygodnia moim życiem zawładnęła moja mała córeczka - Natalka. Wprawdzie nie mieszkam w Świętochłowicach, ale bardzo blisko, bo na granicy Bykowiny ze Świętochłowicami. Mama nadzieję, że mogę się dołączyć - mieszkam tu dopiero rok i cierpię na brak mam w okolicy.
 
Do góry