reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętokrzyskie mamy 2018

Hej Maajla. Jak tam u Ciebie? U nas na 80% bedzie dziewczyna. [emoji16] ale moze sie jeszcze cos zmienic. Korci mnie juz robienie zakupów ale czekam do polowkowych chociaz. [emoji6] narazie szukam wózka. A jak.u Ciebie?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Maajla. Jak tam u Ciebie? U nas na 80% bedzie dziewczyna. [emoji16] ale moze sie jeszcze cos zmienic. Korci mnie juz robienie zakupów ale czekam do polowkowych chociaz. [emoji6] narazie szukam wózka. A jak.u Ciebie?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej :) ja mam wizytę w poniedziałek dopiero (09.10.) więc może wtedy dopiero czegoś się dowiem...
Jeśli chodzi o zakupy, to na razie z tym czekam, bo nie wiem sama co kupować...
Wózka też szukam :) Patrzysz na używane czy nowe?
 
Hej :) ja mam wizytę w poniedziałek dopiero (09.10.) więc może wtedy dopiero czegoś się dowiem...
Jeśli chodzi o zakupy, to na razie z tym czekam, bo nie wiem sama co kupować...
Wózka też szukam :) Patrzysz na używane czy nowe?
Co do wozka to patrze na uzywane. Stwierdzilam ze gondole kupuje sie w sumie na chwile wiec kupie taka jak mi sie podoba i zeby byla.wygodna uzywana a spacerowke kupie lepsza. [emoji6]
Ja tez zadnych zakupow poki co zadnych nie robie. Korci mnie bardzo ale jakos sie powstrzymuje. [emoji4] stwierdzilam ze jak juz bede po polowkowych to wtedy porwe sie w szal zakupow. A ktory jest u Ciebie tydzien? Czujesz juz ruchy??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
14t + 6d a Ty ?:) Ja na razie mam na głowie remont całego mieszkania, więc bardzo nie myślę o zakupach, ale jak się tylko skończy, to zapewne polecę na sklepy :D
Ja ogólnie czuję się bardzo dobrze, ruchów nie czuję... a Ty??? :(
 
U mnie 15t +3d. [emoji4] ruchow nadal nie czuje ale brzuch mi ostatnio podskoczył w górę. [emoji4] ja poki co mam przygotowania do ślubu bo mamy 21 października. A później też remont ale nie generalny bardziej takie odświeżanie. [emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry