reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świnoujście

reklama
Witam,
ja co prawda nie jestem ze Świnoujścia (mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie :-)), ale będę tam w czerwcu na wakacjach i chciałam zapytać o jakieś fajne miejsca dla dzieci: place zabaw, sale zabaw itp. i co warto zobaczyć, gdzie pojechać...
Ja jestem ze Śląska, a dokładnie Dąbrowa Górnicza.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
witaj milenka28:))) Powiem Ci ze jestem pełna podziwu dla mam bliźniaków:)) ja za jednym ledwo nadążam a co dopiero dwójeczka, nie mówiąc o więcej hih. Zapewne fajne jest to, że mają się z kim bawić:) Ja się zastanawiam nad drugim z tym, że poza mężem nie mam tu żadnej pomocy- ani teściowej ani mamy więc chyba byłoby ciężko...
 
Witajcie, zyrraffka ja też nie mam od nikogo pomocy, sami z mężem dajemy radę:-) z bliźniakami jest dosyć ciężko a do tego dochodzi starszy syn który ma 8 lat ale nie jest źle, dajemy radę:-) więc jak masz ochotę na drugie dziecko to się nie zastanawiaj napewno sobie poradzicie:-).

DomiK cóż mogę ci polecić, napewno promenadę i naszą cudną plażę, a z maluszkiem możesz się wybrać na plac zabaw, jest na świeżym powietrzu, w parku na przeciwko komisariatu
 
to masz trzech synów:))))) nie byłaś zawiedziona że nie będziesz miała córeczki, mi się marzy druga córka, tylko boję się, ze gdyby miał być drugi synek to czułabym się właśnie rozczarowana
 
Milenka dziękuję za odpowiedź. Ja też Cię podziwiam, ale za to masz podwójną radość. A ze starszym synkiem potrójną ;-)
Nie będę Wam już tu pisała, bo chyba jednak nie jestem mile widzianym gościem...
 
Ostatnia edycja:
witaj Domik, ależ jesteś mile widziana. Przepraszam ja tak tylko z doskoku przy komputerze. W Świnoujściu są oczywiście place zabaw, jeden o którym mówiła Milenka, drugi jest przy plaży, jeszcze jeden w parku zdrojowym. Są także sale zabaw:

http://fiku-miku.swinoujscie.pl

jest także sala zabaw dżungla i jeszcze jedna ale nie pamiętam nazwy.

na tych stronach możesz poszukać atrakcji turystycznych:

www.swinoujscie.pl

www.eswinoujscie.pl

Mam nadzieję, ze będziecie mieć udany wypoczynek, tego Wam życzę:)) i pięknej pogody


jak coś ciekawego mi przyjdzie do głowy to napiszę jeszcze co można zobaczyć z dzieckiem- może muzeum figur woskowych w Międzyzdrojach??
 
Ostatnia edycja:
Oj to przepraszam za zły osąd!
Dziękuję za informację :-)
A co do drugiego dzieciątka to jak znowu będzie synuś to może za trzecim razem się uda z córcią ;-) Mi w sumie w ciąży było obojętne, jaka płeć, ale teraz to się bardzo cieszę, że mam córcię. A najbardziej to się cieszyła moja teściowa, bo ma dwóch synów, a mój mąż miał być dziewczynką :-)
 
reklama
Do góry