reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sylwester, karnawał.....

Szymek zdecydowanie nie toleruje mleka z butli. już kiedys pisałam że wyprubowałam naprawdę wszystkie dostępne na rynku i każde musiałam oddać jakiemuś butelkowemu maluszkowi.
u nas odstawienie będzie znaczyło - koniec jedzenia w nocy.jedynie czego musi sie nauczyc to wypić wodę bo tylko wodę wypije jak chce mu się pić.

Karola u nas Victor też nie chciał żadnego mleka modyfikowanego, a już zwłaszcza z butli. Nie dał się przekonać i już, a odstawić od piersi go musiałam, bo nie miałam innego wyjścia. Też pił tylko wodę i tylko ona wchodziła w grę w nocy. Zawsze jak budził się w nocy to dostawał wodę z normalnego kubka i szedł spać z powrotem. Pierwszy tydzień był taki, że o 4-5 rano budził się, bo był już naprawdę głodny, ale wtedy dostawał banana albo danonka. Starałam się zawsze wydłużyć mu moment wczesnego jedzenia i udało się, bo wstawał coraz później i jadł dopiero śniadanie po 8.
Wydaje mi się, że Szymek jest już na tyle duży, że nie będziesz miała z nim większych problemów. Wszystko teraz zależy od Ciebie, a nie od "matki naiwnych";-) Moim zdaniem powinnaś podjąć ostateczną decyzję i jej się trzymać:tak: Będzie to z korzyścią dla Was obojga:tak: Powodzenia:tak::happy2:
 
reklama
No i jednak wychodzimy na Sylwestra :)))))))
JUPIIIII......PIERWSZY RAZ OD TRZECH LAT:szok::-D

Mam nadzieje ze zabawa bedzie udana.......wybieramy sie do znajomych bedzie sylwestro-parapetowa:-p;-)

Julcia na zmianie u mojej mamci:blink:
 
my już zapłaciliśmy za Sylwestra 3 miesiące temu...i niestety teraz musimy iśc - bo szkoda tak 300zł wyrzucić w błoto...a ze miedzy nami jest nieciekawie, to i pewnie Sylwester bedzie nieciekawy...pewnie ostatni razem...
 
my już zapłaciliśmy za Sylwestra 3 miesiące temu...i niestety teraz musimy iśc - bo szkoda tak 300zł wyrzucić w błoto...a ze miedzy nami jest nieciekawie, to i pewnie Sylwester bedzie nieciekawy...pewnie ostatni razem...

A moze bedzie fajnie Mysia, rowniez zyczę Ci zmian na lepsze w Nowym Roku :tak:

A my chyba idziemy na imprezke do mojej siostry
 
reklama
Do góry