reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sylwester, karnawał.....

my narazie nie mamy konkretnych planów na sylwka, ale moi rodzice zdeklarowali sie, że zajmą sie maluchem, bo i tak zostają w domciu (znajmi do nich przychodzą) i powiedzieli, bysmy poszli na imprezkę i sie nie przejmowali - KOCHANI SĄ:tak::tak::tak::-)
teraz trzeba tylko poszukać jakiejś fajnej imprezki u nas w miescie, może jakiś bal? sama nie wiem jeszcze, trzeba sie rozejrzeć:tak:
 
reklama
ZMIENIAM TEMAT;-)
Jak wiadomo mam pewnego osobnika na chacie co sie zwie ANDRZEJ :-D
i musze zrobic imprezeeeeeeeeeeeeeee
a mi sie chce ,ze hohohoho
gotowac (ale co?) piec (ale co) pic moge za wszytkich;-):-D:rofl2:
jakos sałatke ale jaką:wściekła/y:
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

 
aha:-p
a wracajc do pytania:
Kto jak Kto ale TY Agusia z wypiekami nie masz problemow....no chyba ze z wyborem bo tyle potrafisz:tak:a jakie ciacho lubi Endriu najbardziej? TAkie bym upiekla

co do salatki to bym zapodala (bo cieszy sie duzym powodzeniem zwykle i szybciutka) z kukurydzy: porcja srednia (ja bym podwojna zrobila zreszta zalezy ilu goisci) kukurydza (1 puszka)
jedna duza papryka
15dag zoltego sera
pol sredniej cebuli
pare ogorkow kiszonych (nie pamietam ile ale chyba ze 3 tak zeby nie bylo za duzo)
maly sloiczek majonezu
pokroic co trzeba wmieszac mniaaaaaaaaaaaaaam. nie dodaje sie pzypraw bo nie trzeba a i tak ma wyraz i smak i kolorowa!

to moje pomysly na teraz ( i tak sie dziwie ze jakies mam...)
 
on lubi wszystkie ktore nie zawieraja jabłek
wiesz przeciez ile musze zrobic (zawsze robie) ciach :-D:-(
a potem ledwo chodze:-p:rofl2::rofl2:
ale nie mam pomysła bo chciałam cos NOWEGO;-)

a sałatke zrobie
kupie avokado bo mi narobiłas ochoty
 
tylko kup dojrzale bo niedojrzale NA PEWNO Ci nie posmakuje. a dojrzale fifty fifty na pierwszy raz:-p
i nie dodawaj bron Boze do tej salatki!
 
reklama
Do góry