reklama

Sylwester na wyjeździe z maleństwem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez mamu$ia, 10 Grudzień 2008.

1. mamu$ia

mamu$ia Gość

Witam. Mam takie pytanie, mój synuś w sylwestra skończy 4 miesiące, chcieliśmy z mężem zabrać go ze sobą w góry na 3 dni.
    Mieszkamy w woj. małopolskim więc wielkiej zmiany klimatu nie będzie... Słyszałam gdzieś, że jak dziecko troche zmienia klimat to musi być tam conajmniej 2 tygodnie, bo w innym wypadku może dostać biegunki, a wiadomo czym to może skończyć sie u małego dziecka... To prawda, czy możemy spokojnie zabrać małego ze sobą?

2. natka86

natka86 mamusia Zosieńki

możesz go zabrac...
    niewiem kto Ci takie rzeczy powiedział...:szok:

3. reklama
  4. szczesliwa

szczesliwa Moderator

mam znajomych co maja malutką córeczkę co chwila jezdzą w góry z nią maja nosidełko i smigają w 3 po górach- odpoczywajcie spokojnie!:-)

5. mamu$ia

mamu$ia Gość

Dzięki za odpowiedz:-) To teraz już wystarczy tylko wybrać njocleg gdzie nikomu nie będziemy przeszkadzać:-)

6. minka_12

minka_12 Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)

my bylismy z córcia w gorach jak miala 3m-ce było super! byliśmy 2tyg ;-) polecam ja mysle ze dziecko jest szczesliwe jak rodzice sa szczesliwi :-D

7. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

A co z niedotlenieniem? Rozrzedzone powietrze nie sprzyja oddychaniu:baffled:
    Sama chciałabym się wybrać z dziećmi w góry i nie wiem, co zrobić. Słyszałam wiele sprzecznych opinii:dry:.

8. kasia.j

kasia.j Rodzinka w komplecie :)

Nie mieszkamy w Himalajach i nikt nie mowi tu o zdobywaniu od razu Rysow ;-)

Poleć forum