reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Sylwester z maluchem

Martynka90

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
13 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
2 675
Hej dziewczyny ;)
Pisz臋 taki temat, 偶eby uspokoi膰 my艣li 馃槄 jak b臋dziecie sp臋dza膰 Sylwester z maluszkiem? Teraz og贸lnie pandemia, ale nawet bez pandemii na impreze ci臋偶ko wyjsc z niemowlakiem. Ja mam 9 miesi臋czna c贸rk臋 i zastanawiam si臋 czy to b臋dzie zwyk艂y dzie艅 i p贸jdziemy spa膰 ok 22 czy mamy polozyc ma艂膮 i co艣 sobie porobi膰/ obejrze膰 i naszykowac cos do jedzenia? Raczej sluchanie piosenek odpada. Mieszkam w miescie w centrum to pewnie na okolo bedzie g艂o艣no i wesolo mimo wszysttko. Na wie艣 ani na wyjazd raczej nie pojedziemy przez pandemie. Wiem, ze to jeszcze prawie miesi膮c ale jestem ciekawa w艂a艣nie jak to b臋dzie wygl膮da艂o u Was. Albo jak wygladalo w poprzednich latach. Pozdrawiam.

reklama
reklama
Do g贸ry