reklama

Sylwester z niemowlakiem?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez smerfetka88, 12 Grudzień 2014.

1. smerfetka88

smerfetka88 Aktywna w BB

Co sądzicie o imprezie Sylwestrowej- domówce z maluchem? Lepiej iść czy zostawić dziecko np.dziadkom? Opcja z dziadkami niby fajna, ale boję się czy nie usłyszmy kiedyś że podrzucamy malucha żeby się wybawić...

2. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

Ja bym zostawiła z dziadkami. Moim zdaniem dzidzi będą przeszkadzać głośne rozmowy, muzyka i w ogóle. Jak masz zaufanie do dziadków i wiesz ze maluch nie będzie miał problemu z nimi zostać to dlaczego nie? Ja np nie mogę młodego zostawić z moja mama bo raz ze widział ja tylko raz w życiu ( mieszkamy w innym kraju) a dwa ze karmie go piersią i za nic na świecie nie chce pić mleka z butli :( wiec jak nie masz takiego problemu to się bawcie. Mamie i tacie czasami też się należy trochę zabawy a dziadkowie będą mogli trochę wnuka /wnuczke porozpieszczać. Tak myślę :)

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Nic złego w "wybawieniu się", zwłaszcza w Sylwestra ;-):tak:.
    Jeśli naprawdę będziesz dobrze się bawić i nie zamartwiać- podrzuc dziadkom.
    Jeśli masz "wisiec na telefonie"- weź ze sobą. Takie maleńkie dzieci doskonale znoszą takie imprezy, a jak nie są wychowywane w "strylnych dźwiękowo" warunkach, to rozmowy i muzyka nie będą im przeszkadzały.
    Koleżanka z tego forum opisyała, jak super bawiła się na Sylwestra ze swoim synkiem- mały w chuście "przetańczył" z nią cały wieczór, smacznie śpiąc.
    Tak więc- wybierz, co ci bardziej pasuje, obie opcje sa dobre :)
    Miłej zabawy!

5. smerfetka88

smerfetka88 Aktywna w BB

Mała jest karmiona w większości butelką, więc przez to nie ma problemu żeby ją zostawić z dziadkami. Bardziej obawiam się, żeby później nie wyszło tak jak pisałam wyżej, czyli wypominanie, że podrzuciliśmy Małą, żeby się wybawić;/

6. aureolcia

aureolcia Fanka BB :)

u mnie nie ma takiej opcji bo starszy nigdzie bez mamusi nie zostanie a młodsza cycoli i na butlę nawet nie spojrzy, poza tym ja zamiast się bawić ciągle bym myślała o dzieciach i pewnie co 5 minut dzwoniła co z nimi itp. ale jak ty nie masz z tym problemu i masz ją z kim zostawić i nie ma problemu z butlą to idźcie i bawcie się dobrze :tak: każdy ma prawo to przyjemności a innym nic do tego

7. smerfetka88

smerfetka88 Aktywna w BB

Podekrzewam, że bym właśnie co chwilę dzwoniła;) Raz jak rodzice sami zaproponowali, żebyśmy z mężem gdzieś się wyrwali to... pojechaliśmy do Tesco na zakupy i za godzionę byliśmy już w domu;) Oczywiście co chwilę sms czy zjadła, czy śpi...:p

8. Cheird

Cheird Ehhh nuda

Mój problem był rozwiązany przez męża :) on robiłza nianię :D towarzystwo spokojne, do fajerwerek posiedział i spać :D

9. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

my sobie odpuściliśmy sylwestra ale w tym roku na pewno pójdziemy na jakiś bal.

10. reklama
  11. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

tegoroczny spedzilismy z maluchem i skonczyl sie o 22:pP i tak nie mielismy ochoty na zabawe, natomiast co w przyszlym roku, to zobaczymy:)

12. mincia

mincia Zaciekawiona BB

Hej, przepraszam, że tak odkopuję temat ale nadchodzi kolejny Nowy Rok i chciałam zapytać jak się zapatrujecie na sylwestra z maluchami? Ja znalazłam całkiem ciekawą ofertę: Link do: Kubański Sylwester nad morzem – Havana Night 27.12.2016 – 03.01.2017 -
    To specjalnie zorganizowana impreza dla rodzin z dziećmi. Dorośli będą się bawić w stylu Kubańskim, co oznacza gorące rytmy a dla dzieci będzie zorganizowana osobna zabawa z animatorami i opiekunami. Wydaje się naprawdę fajne i chyba się skuszę.

Poleć forum