reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

120ml to o wiele za duzo jak dla tak małego dziecka , przeciez on ma dopiero 6 dni, a pojemność jego żołądeczka nawet tyle nie ma,120ml jedza maluchy w 2-3 miesiacu życia, mój też tak jadł jak andrew maluszek i było ok


 
Ostatnia edycja:
reklama
położna jutro przyjdzie to się dowiem co i jak...
LIZA chodzi o mm:-Dja nie karmie piersią
wogóle ale Franuś jest oryczały...jaaaaa....mówie wam...czasami to głowa mi pęka haha:-)
trzeba to przeżyć....
 
andrew88 mój synek też strasznie daje mi popalic ,płaczek z niego niesamowity, wczesniej był grzeczniejszy, tłumacze to sobie tym, ze ida mu zabki i rozszerzam mu tez diete a on jadł by tylko mleko, nic innego nie chce :baffled: a ile Franuś waży? wyglada na pulchniutkiego maluszka, więc może dlatego czesto domaga sie jedzonka :-) słodki jest:-) mój synek na poczatku gdy sie urodził nie chciał wogole jesc , musielismy dłuzej zostac w szpitalu bo waga mu bardzo spadała ( waga urodzeniowa 3, 300kg), po miesiacu zaczał dopiero chetniej jesc i w chwili obecnej wazy 8, 5kg, wiec to duzo jak na 5miesiecy, i tez karmie cały czas mlekiem modyfikowanym, z karmieniem naturalnym niestety nam nie wyszło


 
olenka mały miał 3840 więc nie mały haha:-D
narazie zjada 60 ml i zobaczymy jak będzie później...a dziewczyny atak troche z innej beczki...jak długo jest okres oczekiwania na becikowe??
 
A tak wogóle to Wam zazdroszczę, że macie juz maleństwa przy sobie. Też bym chciała, ale jeszcze nic, a nic nie wskazuje na to, żeby mały chciał się zobaczyć z mamusią:(
 
A tak wogóle to Wam zazdroszczę, że macie juz maleństwa przy sobie. Też bym chciała, ale jeszcze nic, a nic nie wskazuje na to, żeby mały chciał się zobaczyć z mamusią:(

kochana spokojnie..jeszce troszeczkę...te 2 tyg to ci zlecą raz raz :-D
mąż dzisiaj pojechał załatwić becikowe no i jestem ciekawa kiedy dostaniemy...nie ukrywam, że się przyda;-)po za tym powiedzcie mi czy któraś z was starała się o zasiłek rodzinny??? jeśli tak to jak brałyście papiery o zaświadczeniu o dochodach to z którego roku ???bo z tego co wiem bierze się za poprzedni rok a baba kazała wpisać w urzędzie mojemu mężowi 2009r i mnie to lekko zdziwiło ;/
 
reklama
sylwunia0071 ty jesteś jeszcze przed terminem,więc w sumie fajnie się czeka, a ja jestem zaledwie 4 dni po i dalej nic się nie dzieje-prócz mojego coraz to gorszego samopoczucia ... :-(
 
Do góry