reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Ja jestem w 38 tygodniu i coraz częściej odczuwam dziwne bóle w podbrzuszu, a dzisiaj na dodatek cały czas wymiotuję. Myślę, że to już zbliża się ten moment. Muszę Wam powiedzieć, że bardzo się boję.
 
reklama
Witam was kobietki jestem w 34 tyg ciąży i pewnie jak każda, która ma przed sobą pierwszy poród zastanawiam się czy oby na pewno nie przeocze tego wielkiego wydarzenia :D od 5 dni mam mdlosci, do łazienki biegam dosłownie co chwilę dużo częściejniż wcześniej. Pojawiły się też skurcze. Podobne do tych podcZas okresu jednak silniejsze. Czuje że moja mała jest już dosyć nisko. Dodam że skurcze tj podczas okresu miałam prZez całą ciąże dodatkowo grozi mi przedwczesny poród z powodu niedoboru wit b12 dosyć często też miewam uplawy podczas ciąży które teraz są w konsystencji bardziej budyniu(od wczoraj) czy to możliwe że moje maleństwo pcha się już na świat? :)
 
Ostatnia edycja:
Witam, jestem w 30tc w ciazy blizniaczej
Ostatnio wszystko mnie tak jakby cislo na dol, od wczoraj tez mi brzusio zszedl troche na dol. Jestem na dole cala opuchnieta :(
Ciaza do tej pory przebiegala bardzo dobrze we wtorek mam dopiero termin u lekarza :(
 
Cześć, ja jestem w 37(dzisiaj pierwszy dzień tego tygodnia).
Tez się zastanawiam czy rozpoznam zaczynający się poród l;-)ecz chyba nie ma takiej możłiwości aby tego nie wiedzieć, hihi- przynajmniej mam taka nadzieję, hihi:-D
:-Dmisiaczek2000 i jak? byłas u lekarza? jak się czujesz?
pozdrawiam
 
misiaczek - urok koncowki ciazy, a ty jeszcze masz dwa bobaski to teraz odpoczywaj duzo bo bedzie ciezko... :tak:

Porodu nie da sie nieorozpoznac :-) rodzilam 3 razy i zawsze wiedzialam/czulam ze to juz jest to :tak::-p:happy2:
 
Hej! Jestem nowa na forum i również jak wy z niecierpliwościa wyczekuje mojego drugiego synka. Pierwszyporod byl wywolany wiec nie wiem jak cala akcja zaczyna sie naturalnie. Treraz Jestem w 37 tygodniu. Moja ciąża nie należała do najłatwiejszych... 3 razy patologia ciąży z zagrożeniem porodu przedwczesnego, skurcze itp... Lekarz zabiegał o to zebym tylko dotrwała do 35 tygodnia. Teraz juz 37 i najchetniej zobaczylabym juz malenstwo. Co do symptomów: Maly jest juz baaardzo nisko wstawiony główką, od kilku dni systematycznie mnie "przeczyszcza", kłuje w dole brzucha, coraz silniejsze skurcze przepowiadajace (raz juz myslalam ze rodze i cofneli mnie z porodowki ;p), od dwoch dni wydzielina w postaci kawalkow jakby galaretki ale bez krwi wiec nie wiem czy to czop czy nie ... bardzo jestem ciekawa co o tym sądzicie? Dluuuugo jeszcze????
 
reklama
Do góry