reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Kasia0000

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czop odchodzi mi od kilku dni najpierw był zwykły przejrzysty gesty ciągnący sie śluz następnego dnia był podbarwiony krwią A od dwóch dni nic tylko ta biegunka i ból brzucha. Biegunka minęła ale brzuch pobolewa nadal ale już nie tak mocno

reklama

Ewka34

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
To zaczekaj jesli nie chcesz lezec w szpitalu i skoro ustalo wszystko ,to moze sie cos rozkreci ;) zazwyczaj tak jest ;)

littlebabe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jak u mnie poród się zaczynał to 3 dni wcześniej skurczy dostałam już delikatnych regularnych. Poza tym zero objawów, wody odeszły jakieś 12 godzin przed samym porodem kiedy to powiększało się już rozwarcie.

erligerli

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dziewczyny urodziłam. Przez to ciśnienie musieli zrobić cięcie. Wszystko już dobrze, jesteśmy już w domu. Napiszę więcej jak się ogarniemy.

erligerli

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
dziękuję;-)mały jest cudowny, Natanek pokochał go od razu i ciągle każe sobie ubierać koszulkę "starszy brat" i mówi, "mama mi go urodziła". Wszystko z nami dobrze, dochodzę do siebie, mały śpi, je, kupka i tak w kółko. Dzisiaj pierwszy spacer zaliczyliśmy.

reklama

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Faktycznie, każda z nas może mieć inaczej. Trochę się tego boję, ale też czekam z niecierpliwością na maluszka :)

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test