reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Kasia0000

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czop odchodzi mi od kilku dni najpierw był zwykły przejrzysty gesty ciągnący sie śluz następnego dnia był podbarwiony krwią A od dwóch dni nic tylko ta biegunka i ból brzucha. Biegunka minęła ale brzuch pobolewa nadal ale już nie tak mocno

reklama

Ewka34

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
To zaczekaj jesli nie chcesz lezec w szpitalu i skoro ustalo wszystko ,to moze sie cos rozkreci ;) zazwyczaj tak jest ;)

littlebabe

Rozwiązania
0
Jak u mnie poród się zaczynał to 3 dni wcześniej skurczy dostałam już delikatnych regularnych. Poza tym zero objawów, wody odeszły jakieś 12 godzin przed samym porodem kiedy to powiększało się już rozwarcie.

erligerli

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dziewczyny urodziłam. Przez to ciśnienie musieli zrobić cięcie. Wszystko już dobrze, jesteśmy już w domu. Napiszę więcej jak się ogarniemy.

erligerli

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
dziękuję;-)mały jest cudowny, Natanek pokochał go od razu i ciągle każe sobie ubierać koszulkę "starszy brat" i mówi, "mama mi go urodziła". Wszystko z nami dobrze, dochodzę do siebie, mały śpi, je, kupka i tak w kółko. Dzisiaj pierwszy spacer zaliczyliśmy.

Merredith

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Faktycznie, każda z nas może mieć inaczej. Trochę się tego boję, ale też czekam z niecierpliwością na maluszka :)

eMkaa.

Rozwiązania
0
Łączę się w 'bólu' - u mnie jeszcze trochę czasu zostało do rozwiązania, ale powiem Wam, że naprawdę boję się, że coś przeoczę, że pojadę za późno do szpitala, czy coś. ;) Jak już będę w szpitalu, to jakoś i skurcze przeżyję, bylebym miała pewność, że TO się dzieje i to kwestia kilku chwil, jak mała będzie z nami. No i mam nadzieję, że jakoś będą u mnie kontrolować rozwarcie. :D Żeby mnie parte nie zaskoczyły.

reklama

Aloutka123

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja mam miesiąc i dwa dni.
Już się nie mogę doczekać, jestem tak podekscytowana, bo to moje pierwsze dziecko, że w ogóle nie odczuwam nieprzyjemnych objawów ciąży, one sa to na pewno, ale staram sie o nich nie myśleć, moja przyjaciółka mnie odwiedza jak tylko możei dotrzymuje towarzystwa. Mam taką cichą nadzieję, ze akcja się przyspieszy, ale nic czekam cierpliwie

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019