reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Gadanie lekarzy to często wróżenie z fusów ;) U mnie do ostatnich chwil wszystko było pozamykane itd. A symptomy... Skurcze... ;) Coraz częstsze i coraz dłuższe.
 
Trudno powiedziec co u danej kobiety bedzie pierwszym objawem. Na pewno regularne skurcze lub odplyniecie wod to znak, ze sie zaczyna. Ale wody moga odejsc takze dopiero podczas parcia wiec wiesz... :)
 
Witam. jestem tu nowa ale ciaza jest trzecia.mimo to trzese sie jak owsika. pierwszy porod-odeszly mi wody.w ubikacji kiedy sie zalatwialam krsyczalam do meza zeby przyniosl mi podpaske bo cos mi nie pasowalo. zanim dobiegl zmienilam zdanie dwa razy,na pieluszke a potem na recznik :) wody odeszly o 21szej a rano o 8mej maly byl na swiecie. druga ciaza zapowiedziala sie skurczami i wyjechalam z domu gdy byly co 6 minut. zaczely sie od okolo 12stej. po poludniu pojechalam a 22juz urodzilam. teraz po 12latach jestem znow w ciazy ale przebiega zupelnie inaczej. organizm nie jest juz taki jak te 12lat temu. wczoraj sie troszke przestraszylam. od poludnia mialam silny bol jak przy okresie. ale taki mega okres,do tego bolal mnie kregoslup. trwal dlugo okolo 2godzin. nie byly to regularne skurcze tylko ciagly bol. lekko przeszedl po prysznicu. Dzis kazdy ruch malenstwa tam w dole to okropny bol. nie panikuje bo tak jak wspomnialam wczesniej nie sa to regularne skurcze. miala kroras z was tak?
 
Witam. Ja dzis w dzień zobaczyłam nitkę krwi w sluzie. Teraz w nocy juz sluz z krwią. Do tego pozadnie sie załatwilam.
Strasznie bolą mnie biodra a raczej kości w udach.
Leze w łóżku i zastanawiam Sie czy budzić męża.
Nie czuję jeszcze skurczow albo ich nie rozpoznaje.
No i mam chyba juz dziś po spaniu.
Generalnie boję Sie. Nie spodziewalam Sie tak szybko.
 
reklama
Do góry