reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Jeszcze przed wyliczeniami lekarza sama sobie wyliczyłam poród za pomocą kalkulatora ciąży-dostępny w internecie: Kalkulator terminu porodu | osesek.pl - serwis dla mam, ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety ale doskonale każda z nas wie, że to nie musi być trafne wyliczenie w 100% Organizm kobiety jest nieokiełznany i nigdy nie wiadomo kiedy dziecko postanowi "wyjść na świat" należy przede wszystkim w tych ostatnich dniach dużo odpoczywać i nie myśleć o porodzie w złych kategoriach.
 
reklama
Haha Frikers, tego nie da się nie zauważyć! ;) Skurcze, skurcze i jeszcze raz skurcze. Co najmniej 2godziny, coraz częstsze i nie przechodzące po nospie.
 
ja jak bylam w ciazy z pierwszym maluchem , to spalam na super mami poduszce tak mi bylo miekko i wygodnie. maz spal.. poczulam ze odeszly mi wody i bez paniki poszlam sie naszykowalam do lazienki i dopiero obudzilam meza
 
reklama
MAXIMUM ja w sumie dzieki obliczaniu dni plodnych zaszlam w ciaze, no bo niby pleminiki trzymaja sie tydzien, ale jak nie trafisz to i tak nic z tego :)
Co ma byc to bedzie, ale szczesciu trzeba pomoc :)
 
Do góry