reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Aż 4? Podziwiam ze dałaś radę
No narazie 3 za mną, 4ty w październiku, dlatego nie ma co się stresować, musi być dobrze i kto da radę jak nie my kobiety :)
Niby 3 porody za mną a ostatnio miałam pierwszy skurcz ten BH i się na początku zastanawiałam co to aż wpadłam na to że to te przygotowywujace.... :eek::-D :-D
 
No narazie 3 za mną, 4ty w październiku, dlatego nie ma co się stresować, musi być dobrze i kto da radę jak nie my kobiety :)
Niby 3 porody za mną a ostatnio miałam pierwszy skurcz ten BH i się na początku zastanawiałam co to aż wpadłam na to że to te przygotowywujace.... :eek::-D :-D



Mi już tak ciężko z kilogramami ze masakra, 30 kg przytyłam przez cała ciąże także dużo..
 
Ale pewnie przed ciaza mało wazylas?
Ja zwyczaj 10kg tyje w ciąży teraz narazie mam +3 kg(24+6), ale startowa waga większa niż być powinna :p


Tak przed ciąża, na moje szczescie schudłam 15 kg byłam na diecie. Wiec ważyłam tylko 60 kg, jestem bardzo zmobilizowana by to szybko zrzucić po ciąży, mam nadzieje ze mały pozwoli mi ćwiczyć również i w domu ;D
 
Miałyście już jakieś objawy w 37tc? Byłam wczoraj na kontroli i szyjka bez zmian długa i zamknięta, nic się nie dzieje. Jest szansa na okolice terminu, raczej po, czy nikt tego nie wie? :D Jeśli chodzi o wagę to ja 6kg. Generalnie schudłam na twarzy, nogi. Startowo miałam nadwagę, także wydaje mi się, że finalnie będzie mniej niż przed.
 
Miałyście już jakieś objawy w 37tc? Byłam wczoraj na kontroli i szyjka bez zmian długa i zamknięta, nic się nie dzieje. Jest szansa na okolice terminu, raczej po, czy nikt tego nie wie? :D Jeśli chodzi o wagę to ja 6kg. Generalnie schudłam na twarzy, nogi. Startowo miałam nadwagę, także wydaje mi się, że finalnie będzie mniej niż przed.


Ja już ledwo chodzę ‍♀️ Jestem cała opuchnięta ‍♀️
 
Miałyście już jakieś objawy w 37tc? Byłam wczoraj na kontroli i szyjka bez zmian długa i zamknięta, nic się nie dzieje. Jest szansa na okolice terminu, raczej po, czy nikt tego nie wie? :D Jeśli chodzi o wagę to ja 6kg. Generalnie schudłam na twarzy, nogi. Startowo miałam nadwagę, także wydaje mi się, że finalnie będzie mniej niż przed.
Tego nie wie nikt ;)
Mogą być przepowiadające, może opaść brzuch, odejść czop... Może być już nawet rozwarcie... Ale to na prawdę nic nie znaczy... Bo można tak chodzić i miesiąc ;)
 
reklama
Hej kobietki, jestem tu całkiem nowa i już nie wiem co mam myśleć...
od paru dni meczyl mnie bol brzucha, skurcze i przez ostatnie 3 dni miałam tak jakby biegunkę, od paru dni w nocy budzą mnie skurcze, dziś o dziwo udało mi się wyspać, jednak w zamian przez cały dzień czuje się tragicznie, zaczęło się od takiego takiego kłucia w pochwie, ale było to dosłownie takie chwilowe kłucie co jakis czas, nie ze trwało przez chwile, przestawało i znów, później odczuwałam delikatne bole w krzyżu, ale to przeszło, natomiast od 1,5h czuje tak silny bol, ze nie wiem co ze sobą zrobić, mam wrażenie, jakby spod zeber rozlewał mi się nerwoból, poszłam pod prysznic, ale to kompletnie mi nic nie pomogło, w dodatku mam podwójna macice, to moja pierwsza ciąża i ciężko mi określić cokolwiek.. nie wiem czy tak ma być czy to może jakieś początki porodu.. dodam, ze według om jestem w 36tc a według usg 34 ‍♀️ A i od czasu do czasu mam uczucie jakby mnie rwało na wysokości nerek jesteście z pewnością bardziej doświadczone, dlatego tez zwracam się z tym pierw do was, ponieważ nie chce za bardzo siać paniki i robić fałszywych alarmów
 
Do góry