reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

ehh z nimi to nigdy nic nie wiadomo, jakby od razu nie mogli informowac co bedzie gdy...!!! zeby sie czlowiek nie nastawial, mnie tez to strasznie wkurza....no ale jakby cos to w sob bedziesz juz po? :)
 
reklama
a ze mnie cos wlasnie dzis zaczelo wyplywac, taki przezroczysty plyn, ale tak sie saczy delikatnie, wkladki sie pozbylam zeby miec lepsza widocznosc hehe, ale wycieka malo i powolutku, oprocz tego brzuszek mi sie czasem spina i mam takie bole w dole, czasem polaczone z krzyzem, ale nie bardzo mocne i nieregularne, szczegolnie czuje to jak chodze czy stoje, dzownilam do szpitala ale polozna stwierdzila zbym narazie nie przyjezdzala bo nie wiadomo kiedy sie to zacznie tak naprawde....wiec czekam dalej
a moze to wody Ci odchodza??? słyszalam ze nieraz wlasnie sie tak sacza?????:confused:
 
Ja u poloznej przezylam zalamke. Wszedzie pisza dziewczyny, ze jak ci ten zel z hormonem to odstepie 6-8h w 3 dawkach. A mi polozna oznajmila ze jak jutro pojade do szpitala to dostane dawke zelu po ktorej wroce do domu i jak nie bedzie sie nic dzialo do w sobote wieczorem mam pojechac jeszcze raz na przebicie pecherza. To juz nawet nie jest smieszne bo ja juz psychicznie nastawilam sie ze jutro jade do szpitala i wroce z dzieckiem a tu takie akcje :angry:
oj badzmy dobrej mysli- moze juz jutro bedziesz miala malenstwo przy sobie:tak: bedzie dobrze:-)
 
Ja juz wrocilam do domku. Zrobili ktg, posmarowali zelem i wyslali do domu.Jak bedzie sie cos dziac to mamy wrocic a jak nie to mamy zglosic sie w sobote po 18stej. No to czekamy dalej.
 
a ja już po cichutku zaczelam sie cieszyc, ze to moze juz niedlugo, ze mi ten czop odchodzi, zadzwonilam do gina, a on mi powiedzial, ze mu to nie wyglada z opisu na czop(gadalismy tylko przez telefon), powiedzial, ze moze jakas infekcja i kazal mi brac gyno pevaryl (globulki) przez 3 dni a w poniedzialek mam przyjsc do niego na dyzur. troche sie przestraszylam, ta infekcja, bo to przeciez moze byc niebezpieczne tuz przed porodem, no i w ogole skad u mnie nagle infekcja?! lekarz mowi, ze nie jest pewien, ale ze te globulki na pewno nie zaszkodza, a jesli juz to moga pomoc. wczoraj wzielam pierwsza i potem mialam takie lekkie rozowo-czerwone plamienie, wygladalo na krew. sama juz nie wiem, brala ktoras z was globulki w ciazy?
anulaws, dzieki za opis czopu, nawet by sie moglo zgadzac, ale juz troche zglupialam i nie wiem co mi. nic to, poczekam do poniedzialku, do badania, no chyba ze cos sie bedzie dzialo.
 
reklama
Do góry