reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Cześć ;)
U mnie nie ma żadnych oznak porodu i aż się dziwnie z tym czuję, bo termin mam już za 10 dni. Nic mnie nie boli ani nic mi nie dolega. Pewnie mnie chwyci nagle :)
 
reklama
anulaws gratulacje:) tak was tu podczytywalam i do tej pory nie rozumiem czemu cie tak meczyli dlugo i nie zrobili jednak cc?? ale dobrze ze juz jestes po.ja juz sie doczekac nie moge swojego spotkania z maluszkiem:))
 
anulaws gratulacje!!! :):) minutka Tobie również gratulujemy :) u anuli na zdjeciu juzwidać małego człowieczka :) sliczna dziewczynka, przypomina mi mojego czupurka bo Pati tez ma długie włoski od urodzenia:) wogole jak tak czytam to sie usmiecham bo tez wazyła 3700 i miala 56 cm :) teraz już ma ponad 4 kg wiec anula zbieraj siły bedzie co nosic ;):) ale taki ciezar to przyjemnosc:) a w związku z nacięciem i popękaniem, osobiscie zycze Ci na najblizsze dni i tygodnie bezbolesnego siadania :) aa i napisz jak Twoj skarb ma bedzie miał na imie, bo ze ten starszy skarbek Monika to zapamiętałam bo sama tak mam ;)
 
Gratulacje dziewczyny.Widze, ze wszystkie dzieci z waga 3700 maja problemy z przyjsciem na swiat. Natanek wazyl tyle samo ale byl o 3cm krotszy. Candy ile ma teraz twoja corcia? Moja Stonka w 6tyg wazyla 5kg.
 
ostraszka we wtorek miała 4 tygodnie i ważyła 4100. Dzis jeszcze ją zważe przed kąpiela i zobaczymy. Mysle ze do 6 tygodnia spokojnie dobije do 5 :) Pamietam ze pisałaś ze butlą karmicie z męzem i sie tak zastanawiam czy macie juz uregulowane pory karmień, bo u nas to bywa róznie. Czasem pospi 4 godziny czasem 3 a czasem zdarzy sie z 5-6. Nie budze małej bo i tak swoją norme jedzeniową wyrabia wiec nie ma sensu.
 
Przyszłam sie pożalić nie na temat... odwaliło mi i sama pofarbowałam wczoraj włosy.. efekt taki ze wygladam jak kurczak :p przezyłabym jak by sie wielkanoc zblizała ale o tej porze roku to tragedia ;( ehhh chyba mi hormony zaszalały. Teraz szukam fryzjerki ktora przyjedzie mi szybko zrobic do domu pasemka bo dzieciaczka nie ma z kim zostawić.. Że tez ja ciągle musze sobie pod górke narobic..
Wszystkim z normalnym kolorem włosów życze miłego dnia!! :)
 
dziekuje kochane. no Ewunia doczekalam sie ale ze wzgledu na obecne tu ciezaroweczki porodu szczegolowo nie opisze. oj azorek modlilam sie o ccale w szpitalu ktorym rodzilam cc wykonuja juz w ostatecznosci a u mnie mala trzymala sie dobrze wody czyste byly wiec mnie meczyli ile sie da.
candy Nadia ma na imie a ta starsza no doskonale pamietasz Monika:-mowisz Twoja imienniczka)))no popatrz to urodzilysmy takie same dzieczyneczki hehehe
a cp do wlosow to ja tez zawsze cos nawywijam teraz chodzi za mna skandynawski blond i jak tylko dojde do siebie to kupuje farbe hehehe
 
Natana karmimy co 4 godzinki a nawet zadziej. Kapiemy go ok 21 dostaje butle, budzi sie ok 3 dostaje butle, nastepnie rano jak sie przebudzi ale nie wczesniej niz po 3h od ostatniego karmienia dostaje jesc. Nieraz go przetrzymujemy i dostaje herbatke. Na poczatku bylo ciezko ale teraz staram sie czyms go zajac : nosze go na raczkach, rozmawiam z nim lub tez ogladamy razem filmy. Nie zawsze jak dziecko placze to jest glodne, niekiedy chce bys je przytulila lub chce posiedziec w towarzystwie. Nieraz synek spi mi w nocy 6-7h bez jedzenia, jednkak gdy spi w dzien dluzej niz 5h to go budze i karmie. Dzis skonczyl 7 tygodni i juz sie usmiecha, a najbardziej lubi jak go sie wezmie na ramie lub rozmawia i chwali go. Nie wiem jak wasze pociechy, ale moj Krasnal jak jest w towarzystwie to jest baaaaaaardzo spokojny. Jak idziemy w gosci lub oni przychodza do nas to jakby dziecka nie bylo.
 
reklama
Przyszłam sie pożalić nie na temat... odwaliło mi i sama pofarbowałam wczoraj włosy.. efekt taki ze wygladam jak kurczak :p przezyłabym jak by sie wielkanoc zblizała ale o tej porze roku to tragedia ;( ehhh chyba mi hormony zaszalały. Teraz szukam fryzjerki ktora przyjedzie mi szybko zrobic do domu pasemka bo dzieciaczka nie ma z kim zostawić.. Że tez ja ciągle musze sobie pod górke narobic..
Wszystkim z normalnym kolorem włosów życze miłego dnia!! :)
Nie przejmuj sie. Nie wiem czy cie to pocieszy ale ja wydalam 50 funtow :szok:w salonie by mi pomalowaly na jeden kolor wlosy. Wyszly tak jakbym sama je malowala bo z jednego koloru wyszlo kilka:wściekła/y: Nastepnym razem kupie farbe (koszt 6-7 funtow) i zostanie mi w kieszeni 43funty.
 
Do góry