reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
anka to jak przetestujesz daj znać czy skuteczne :) ja sie nie wypowiem bo nie podawalam takich malutkiej. Coś mi sie tylko kojarzy, że gdzies czytalam, że komus pomogly, chyba nawet na tym forum.
Wszystkim życzymy z Pati spokojnej nocki :)
 
anka to jak przetestujesz daj znać czy skuteczne :) ja sie nie wypowiem bo nie podawalam takich malutkiej. Coś mi sie tylko kojarzy, że gdzies czytalam, że komus pomogly, chyba nawet na tym forum.
Wszystkim życzymy z Pati spokojnej nocki :)
no bede je miala jakos poniedzialek, wtorek bo tylko w niemczech mozna je kupic.to dam znac.
buziaki dla wszystich i udanego weekendu
 
hej kochane :-)
u nas wszystko gra z wyjatkiem ropiejacego oczka milo przejsc nie przechodz ropieji jej od narodzin mamy kropeli do wtorku stosowac i jak nie minie to do okulisty, zal mi malutkiej bo ma cale zakrwione takie czerwone oczko :-( nie wiem czy od wycierania podraznione czy od kropli :-( we wtorek idziemy do lekarza na ta kontrolna wizyte ciekawe ile mala przytyla bo juz mi reka cierpnie jak ja trzymam hehe :-D
Ja sie powoli naprawiam stram sie nie myslec o tym jak wyglda moje cialo i jakos to pomaga mysle tylko o niuni!
Co do tych kolek itd to ja malej podaje herbatke plantex i nie mamy zadnych takich probemow jak narazie :-)

anulko dziekujemy za buziaki i wzajemnie :-)
candy- mi tez nie powiedzieli o pieluszkowaniu tylko napisane mialam w ksiazeczce malej polozna mi powiedzila jak przyszla do domu.


pozdrawiamy i buzaki dla maluszkow ;-)
 
Minutka mi znajoma zalecila stosowac tej herbatki Plantex zapobiegawczo i chyba miala racje bo nie meczymy sie z kolkami :-D Fakt ze kupki po takich herbatkach sa bardziej "intensywne" ;-)
Jesli chodzi o rozwarcie to ja mialam w 30 tyg na 2 palce i wyladowalam w szpitalu na przeszlo tydzien pod kroplowkami. A jak przyszlo do porodu to musieli mi go wywolywac :wściekła/y:
Synus ma sie juz lepiej i chyba to byla ta trzydniowka o ktorej pisalyscie. Taki zlodziak sie z niego zrobil ze szok. Jak rano wariuje i wstajemy by go uspokoic to sie do nas usmiecha i zaczyna gaworzyc:-) wiec zlosc nam mija i dzien zaczynamy z radoscia w sercu i usmiechem na twarzy
 
hej dziewczynki;-);-)
mam pytanko:zawstydzona/y: czy zanim urodzilyscie, to dziecko tak sie stawialo w brzuchu*???
i ciagnelo do dolu brzucha?? mam tak od trzech dni i nie wiem czy to normalne jest:sorry2::sorry2:
wczesniej stawial sie raz na jakis czas, a teraz to prawie non stop:dry::dry::dry:
 
NataliaSe to sa skurcze macicy, a taki sposob przygotowuje sie do porodu, takze nei marwt sie kochana:)

..jesli chodzi o rozwarcie to ja tez do konca bylam pozamykana, wody mi odeszly i przez kolejne 6 g nadal bylam zamknieta, pozniej kroplowka i dopiero po kolejnych 4 godz dostalam skurczy i rozwarcie robilo sie bardzo szybko, takze po 2 godz mialam juz synka na piersiach..kazdy porod jest inny i niestety nie mozna niczego przewidziec..
 
minutka co do oczka to mialam to samo i przecieralam roztworem soli fizjologicznej i pomoglo
co do kolek mi pomogl infacol, w sumie to nie miala nigdy kolki ale jak czulam ze pobolewa ja brzuszek to zapodalam infacol i do kolek nigdy nie doszlo
 
witam sie i ja
minutka jak tam oczko Mojuni?
kolki sa ponoc genetycznie dziedziczne wiec watpie zeby co kolwiek dawaly jkakis srodki zapobiegawcze- ja tez stosowalam plantex i co? ale wiecie co podaje regularnie spumisan i od 2 dni nie ma sladu po kolkach- moze jednak dziala. wstrzymuje sie na razie z kupnem simplex.
buziaki
 
reklama
Czesc dziewuszki
U nas cisza i spokuj.. malutka zaczela przesypiac w nocy cale 5 h i jestem z tego powodu w 7 niebie. Wczesniej pobudka równo co 3 h.. eh bylo to męczące. tylko od kilku dni ma kaszelek.. nie jest to jakis mocny kaszel duszący, ale zdaża sie kilka razy w ciagu dnia że troszke zakaszle. Zastanawiam sie czy mam pędzić do lekarza czy to moze byc przez to że gdzies jej jedzonko zalega.. hm, nie ma przy tym temp ani żadnych innych objawów choroby. Co robić kobietki .. ? poradzcie prosze :*
 
Do góry