reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

reklama
L

Lila001

Gość
U mnie wychodzi chlopiec:-) Chociaz szczerze to nie wierze w ten kalendarz:-)

anbar

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ten kalendarz mi pokazuje dziewczynkę, ale ja mam przeczucie na chłopaka. Nie wiem skąd, ale jak tylko się dowiedziałam, że jestem w ciąży, jestem przekonana, że to będzie chłopiec.
Zobaczymy co USG nam powie.

eZOJA

Życie jest pięne :)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
tez juz patrzalam na ten kalendarz w 1 ciazy :tak:;-)
liczy sie jak? jak ja we wrzesniu konce 29 lat to mam patrzec juz jako 29latka??

jesli tak to w 1 ciazy wychodzi mi dziewczynka a urodzilam chlopca i od poczatku czulam ze to bedzie chlopak :tak: Moze to dziwne dla Was ale powaznie, ja wiedzialam ze to bedzie chlopak!! jak u anbar ;-)

kokota82

Alicja***05.08-07.08.2009
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
U mnie dziewczynka, z Alicją i chłopcami sie zgodziło, teraz tez stawiam na dziewczynkę:))) ciąża przebiega tak samo ,jak by czas się zatrzymał. Do zaplodnienia doszło 4 dni po stosunku i braku śluzu płodnego. Owulacja bardzo bolesna z prawego jajnika więc na 100% dziewczynka.jestem pewna bo stosuje NPR i metode objawowo -termiczną. Ciekawe czy wam sie sprawdzi:)))
I tak jak u larvunia ,intuicja mi to mówi:))

eZOJA

Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
U mnie dziewczynka, z Alicją i chłopcami sie zgodziło, teraz tez stawiam na dziewczynkę:))) ciąża przebiega tak samo ,jak by czas się zatrzymał. Do zaplodnienia doszło 4 dni po stosunku i braku śluzu płodnego. Owulacja bardzo bolesna z prawego jajnika więc na 100% dziewczynka.jestem pewna bo stosuje NPR i metode objawowo -termiczną. Ciekawe czy wam sie sprawdzi:)))
I tak jak u larvunia ,intuicja mi to mówi:))
prawy jajnik na dziewczynke?? z kad ta pewnosc?? czy to tak jest w kazdym przypadku?? ;-)

kokota82

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Nie w każdym przypadku,ja tylko napisałam ze u mnie z prawego jajnika ale moze cos w tym jest. Ponoć z bolącej owulacji sa dziewczynki. Ja chlopców mam z lewego jajnika i owulacja nie bolesna przy dużej ilosci śluzu plodnego, teraz wszystko odwrotnie. Mam 100 % pewności kiedy doszło do poczecia bo po owulacji jest progesteronowy skok temperatury no i reszta objawów.

eZOJA

Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
dzieki za odpowiedz :tak:
wynika z tego ze ja swojego ciala dobrze nie znam ;-)

reklama

kokota82

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Wiesz mi to zajęło parę lat,dla mnie ta ciąza to szok,bo mojemu mężowi 4 dni plemniki nie wytrzymały.Alicja jest z dnia owulacji,formalnie powinien byc 3 chlopiec a jest córcia bo tez z bolacego jajnika,tą wersję o bolacej owulacji juz od nie jednej mamy słyszałam, ponoć jajeczko ma wtedy inny zapach i tylko dziewczynki woli chłopców nie wpuszcza ,ale biore to tak przez palce:)) U mnie NPR sprawdzoło sie zawsze do teraz ,widac to ingerencja mojego aniołka tam w niebie:)))

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 4
aga6 Grudniowe mamy 2018 155
willou Potrzebuję porady 19
N Niemowlaki 79

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry