reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

reklama
Dziękuje to jak cud, wiesz to moje 4 dziecko z chlopcami to tez nawet nie wiem kiedy zaskoczyło, zawsze myslałam,że super płodni jesteśmy. Po 7 latach i po 11 miesiącach prób wyszła Alunia niestety chora. Wierzymy,z tym razem bedzie dobrze, przecież mamy 2 zdrowych synów:-)
 
u mnie też się nie sprawdził,
ale ktś pisał,żeby intrerpretować o rok do przodu, to wtedy tak;-)
 
;-)

to jest i tak sprawa genetyki...
nam w badaniachgenetyczn.wyszło,prawdopodobieństwo kiepskiego łaczenia się chromosomów X +X..tj na dziewczynkę...jest to oczywiście prawdopodobieństwo....ale może tak być...że na górze mam 2 córeczki
 
można....ale jest dosyć drogie,jeden kariotyp kosztuje ok 700 zł, a wiadomo,że trzeba zrobić 2 (mężczyzny i kobiety)
a na NFZ mozna zrobic już po drugim poronieniu,ale bardzo długo czeka się na wynik...prawie 9 miesięcy

poza tym...badanie kariotypu również sitwierdza inne przeciwności,dlatego,często przy leczeniu długotrwałej bezpłodności czy przed IVF warto zrobić takie badanie...
 
reklama
Nam też szybciutko udało sie zajść w ciążę :) zaczeliśmy powazne staranki bez zabezpieczeń 7.02 a jak poszłam na początku marca do mojej ginki juz byłam w 4 tygodniu ciaży :)))
Co do tego kalendarza to nawet tam znowu nie zaglądam :D U mnie w rodzinie nikomu się nie sprawdziło jak wszystkich pytałam :) To chyba czysty przypadek to co tam piszą ;)
 
Do góry