reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2010' rozpoczęty przez Mysza84, 8 Marzec 2010.

1. anbar

anbar Fanka BB :)

My rozpoczynaliśmy regularne starania w dniu pojawienia się śluzu płodnego, czyli jakieś 5 dni przed owulacją i w zasadzie w dniu przestawaliśmy.
    W tym szczęśliwym cyklu kochaliśmy się raptem dwa razy - dwa dni przed owulacją i w samym jej dniu.

2. kokota82

kokota82 Alicja***05.08-07.08.2009

Synek jest z dnia owulacji,czyli tak jak mówią lekarze ,plemniki Y były szybkie.

3. reklama
  4. asienka777

asienka777 Fanka BB :)

wyszlo dziewczynka i ma byc dziewczynka :-) zobaczymy

5. roziaaa

roziaaa Fanka BB :)

a mi wyszlo dziewczynka staralismy sie o dziewczynke a bedziemy miec chlopaka :)

6. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

Mnie tez z tego kalendarza wychodzi dziewczynka a będzie chłopiec o którym marzyliśmy :)

Poza tym nikomu u mnie w rodzinie nic a nic się ten kalendarz nie sprawdził ;)

7. aga26ka

aga26ka Fanka BB :)

Czyli u nas metoda ze współżyciem zaleznym od dnia owulacji sie sprawdziła, bo pieszczotki były w dniu owulacji i 2 dni po. Będzie chłopak! Ale o dziwo z kalendarzem chińskim tez mi sie zgadza!

8. podgrzybek

podgrzybek Mama Bartocha

mnie się akurat sprawdziło, ale zupełnie w to nie wierzę ;)

9. nikusiaa85

nikusiaa85 Fanka BB :)

my za pierwszym razem sie udalo, mialam plodne od 21 a kochalam z nim od 22 do 24 a owulacje mialam 25 luty, a 24 wieczorem pojechalam do wroclawia a 19 marca sprawdzilam test pozytywny, przez 2 tyg mnie bolal piersi i jajniki tez mnie bolal przez 3 dni myslalam ze dostane okres a tu niespodzianka :)
    tak samo slyszalam ze kto ma nisko brzuch to dziewczynka a jak ma wysoko to chlopczyk albo pierw urosl biodra to chlopczyk a brzuch urosl to dziewczynka, wlasnie jakas tak zauwazylam ze ari mialam nisko i brzuszek tylko mi urosl i teraz 2 ciaza tak samo, a moja siostra pierw urosl biodra ciekawe czy bedzie chlopak, i moja kolezanka tez pierw urosl biodra i ma syna. takie ciekawe przypadek :)

10. reklama
  11. Kami02

Kami02 Listopadowa Mamusia =)

Według kalendarza wychodzi że będzie synek, a ma być córcia, tzn. tak czuję i tak wstępnie powiedziała lekarka ... =)
    Jutro idę do lekarki to może Mi powie na 100% =)
    Szczerze mówiąc na początku myślałam że będzie synek, ale teraz już nastawiłam się na córcie, i lepiej żeby tak było, bo się pośpieszyłam i dużo rzeczy już kupiłam ;D - różowych ;D

nikusiaa85 też tak słyszałam że jak brzusio jest wysoko to chłopczyk a jak nisko to dziewczynka, a ja mam tak hmmm w połowie he he ;D
    Ale w biodrach nie przybrałam raczej nic, tylko brzusio idzie do przodu, moja koleżanka urodziła synka kilka miesięcy temu i mówi Mi cały czas że ja będę miała dziewczynkę, bo wyglądam inaczej niż ona i w ogóle że jak chłopczyk to tak jak np. ona miała-brzuch wygląda jak piłka, a dziewczynka to taki bardziej arbuz-jak u mnie ;D

Ogólnie co do tego kalendarza to jeżeli się komuś zgadza to chyba bardziej przypadek ;D

Ostatnia edycja: 21 Lipiec 2010
  12. nikusiaa85

nikusiaa85 Fanka BB :)

juz potwierdzone przez usg3g i to bedzie dziewczynka mi sie sprawdzil kalendarze i planowane przed owulacja :), nadal mam nisko brzuszek :) ale waznijesze zeby dziecko bylo zdrowe :) Kami moze tobie tez bedzie dziewczynka tylko pokaz zdjecie brzuszka. i wtedy zgaduje hihi ale wstaw zdjecie tam gdzie brzuszki i usg

Poleć forum