reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?!? Chiński kalendarz płodności

Ja podobnie jak Mysza nie mam za bardzo przeczuć co rośnie w moim brzuszku i intuicja niestety nic mi nie podpowiada.Co do teściku powyzej to jak zawsze wychodzi mi pół a pół 47% na 53% wiec ciężko stwierdzić.

U mnie wyszło identycznie 47% chłopak, 53% dziewczynka :-)

Dzisiaj rozmwialiśmy z W. i on ma przeczucie że to dziewczynka :-D nie wiem skąd...sam też nie wiem...podobno po prostu.
Już się nie mogę doczekać.
 
reklama
Dziś śniło mi się, że urodzę dziewczynkę. Śniło mi się, że mam obudzić M i powiedzieć mu, że niech sobie nie myśli, że to będzie chłopczyk, bo na bank będzie dziewczynka.:-) Śmiałam się jak się obudziłam. Potem znów zasnęłam i przyśniło mi się poronienie. Straszne.
 
No widzisz Mysza84 nie dosć ze procentowo tak samo to jeszcze nasi mezczyzni maja takie same przeczucia.Ciekawe co z tego wyjdzie?????????????????

Izula82 nie przejmuj sie tym snem.Dwa dni temu miałam to samo i wyczytalam ze to wynika po prostu z naszej psychiki ze zastanawiamy sie czy z naszymi fasolkami wszystko wporzadku.Mnie np wieczorem bolał brzuch i myslalam czy nie dzieje sie cos zlego, to mi sie potem wysnilo.
 
Mi wychodzi chlopiec :) Pierwsza ciaza sie sprawdzilo bo wychodzil chlopiec i jest chlopiec :) Teraz tez czuje ze tak bedzie
 
lori81 mojemu to się wiele przeczuć w życiu sprawdziło więc jestem ciekawa czy i tym razem mu się uda... w czwartek mam wizytę, może już lekarz określi.
 
Paulinka taki z Ciebie niecierpliwiec jak ze mnie...W. mi wczoraj mówi żebym jakiś wakacji poszukała to polecimy w przyszłym tygodniu, a ja mu na to odpowiadam ze nigdzie się nie ruszam dokąd nie będę widziała kto się w brzuszku zadomowił ;-) bo planujemy hiszpanię i przy okazji chciałabym jakieś zakupy dla Maleństwa zrobić :-)
 
Ja nie wiem kiedy się dowiem ;-) a też mnie ciekawość zabija :-)
za tydzień mam usg ale to będzie dopiero 12 tydzień więc za wcześnie a za miesiąc lecimy na tydzień do Mediolanu i też chciałabym jakieś zakupy zrobić ... pewnie się umówię na jakieś extra USG przed wyjazdem, może uda się podejrzeć maleństwo :-)
 
a ja już nie wiem sama...intuicja podpowiada mi co innego,a z planowanych i monitorowanych owulek zawsze wychodzą "siurki";-):-)
 
reklama
Do góry