reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka? komu sie sprawdziło?

Sprawdziło się czy nie?

  • tak

    Głosów: 104 73,8%
  • nie

    Głosów: 37 26,2%

  • Wszystkich głosujących
    141
reklama
A czy sprawy płci dziecka nie zależą przypadkiem od genetyki, hehehe :-D ? Któraś z dziewczyn wspomniała przy okazji, że GINEKOLOG wyciągnęła tę tabelkęna wizycie :szok: ! Chyba pokazała to tylko dla śmiechu, niemożliwe żeby lekarzwierzył w takie hmmm….. zabobony… Poza tym mi się nie sprawdziło :-D Sprawdzały się Wam inne ciążowe przesądy? Że np. jeśli je się dużo ryb, będzie chłopiec, a jeśli słodkości – dziewczyna. W ogóle przypominają mi się teraz wszystkie mity ciążowe, jakie słyszałam będąc w owym błogosławionym stanie. Mistrzynią była podtym względem moja sąsiadka, starsza pani, która ścigała mnie na spacerach i sprzedawała coraz to nowe historyjki, geez -_- The best of to rada, żebym nie nosiła w ciązy korali, bo się dziecko udusi pępowiną. Albo że jeśli się czegoś przestraszę, i tego strachu złapię się za jakąś częśc ciała, to dziecko będzi miało w tym miejscu myszkę ^^ Chyba jestem nieustraszona, bo Bartek nie ma żadnych znamionek  To jak, podzielicie się własnymiprzesądami :-D ?
 
U mnie się nie zgadza:( Według tabeli powinnam mieć dwie córki... A mam Kubusia i czekam na Maciusia:) Dodam, że nie miałam żadnych problemów ginekologicznych... Cóż, ale widzę, że większości się sprawdza...
 
u mnie również się sprawdziło choć ginekolog mówił że to iż nie widać ptaszka nie znaczy że będzie dziewczynka...jednakże ów ptaszek się nie pojawił i urodziła się Majka...
 
Aja niewiedziała 2 tygodnie przed porodem dowiedziałam sie że bedzie córka i sie urodziła córka teraz mam dwie
 
  • zastanawiam sie kto zrobil ta tabele. na calym internecie jest dostepna tabela w ktorej w wieku 27 lat tylko w listopadzie mozne trafic sie dziewczynka. na tej podanej na baby boom- wrzesien i pazdziernik...
 
a mnie sie nie sprawdzilo....
pierwsza ciaze nie chcialam wiedziec co nosze...
a w drugiej juz tak caly czas lekarz twierdzil ze bedzie dziewczynka a urodzilam synka ale bylo zdziwienie na porodowce jak uslyszalam ma pani dziewczynke z jajami ale sie smiali wszyscy hihi
a ja sie ciesze ze lekarz sie pomylil przynajmniej mam parke:tak:
 
reklama
Do góry