reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn nie chce przyjmowac płynów W OGÓLE !!!!

Dołączył(a)
7 Sierpień 2015
Postów
2
mój Synek (12 miesięcy) podczas karmienia zachłysnął się mlekiem (nowy większy smoczek)
Teraz boi się pic, na widok butelki odwraca głowę, gdy mu przystawiam do ust płacze !
Trwa to już niestety parę dni i nie widac poprawy!
Jest bardzo ciepło a takie maleństwo potrzebuje wody!
Czy któraś z Was miała podobny przypadek
 
reklama
Wiesz jest wiele innych metod, musisz spróbować..a potem po mału próbować dawać spowrotem butelkę. spróbuj pierw od mniejszego smoczka a potem jak sie nie bedzie bał to zmień na ten większy :)
 
ale po co rocznemu dziecku podawać wodę z butelki? przecież ono może już pić z kubka albo z bidonu, również mleko. podaj mu w ten sposób, nie powinnaś mieć problemu.
 
Najlepszy jest kubek Doidy. Ja podawałam w nim wodę synkowi od 6 miesiąca życia i pije normalnie ze szklanki a nawet ze zwykłej butelki z wodą.
 
spróbuj tez poić go łyżeczką ale też zgłoś się do lekarza bo może ci się odwodnić a to już niedobrze
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi :)
Pomogła strzykawka! Żadne kubki niekapki itp nie zdały rezultatu.
Podawałam też wodę łyżeczką.
Na szczęście już wszystko wróciło do normy choć nadal ma dni w których po prostu nie chce pić!
 
reklama
Do góry