reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Synechia - zarośnięte wejście do pochwy.

Kwiatek33

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
25
Proszę o radę doświadczone mamy. Moja 8 mc córeczka cierpi na tą przypadłość. Sika normalnie. Wyniki moczu dobre. Ma zarost od odbytu w górę , całkowicie zamknięte wejście do pochwy. Oczywiście byłam z tym już u lekarzy. Stosuję ovestin 3 tyg i nic. Tracę nadzieję że wyjdziemy na prostą. Natłuszczam okolice rozrywkową. Czy są na forum mamy które uporały się ze zlepem?
 
reklama
Moja corka tez niestety miała ta przypadlosc przez pol roku stosowalismy mascie ze sterydami zadna nie pomogla i corka musiala miec zabieg teraz u mlodszej widze ze robi sie to samo i staram sie natluszczac jak najwiecej i poki co jest ok.
 
Moja corka tez niestety miała ta przypadlosc przez pol roku stosowalismy mascie ze sterydami zadna nie pomogla i corka musiala miec zabieg teraz u mlodszej widze ze robi sie to samo i staram sie natluszczac jak najwiecej i poki co jest ok.
Pokonałam to ! Sprawdzam teraz codziennie czy wszystko okej:) <ulga>
 
Rozwiązanie
Do góry