reklama

Synek bawi się wózkiem i lalkami

Asteraki

Fanka BB :)
Rozwiązania
8
Jak to jest, że jak dzieci bawią się w wojnę czy zabijanie to nikt nie widzi problemu, a jak chłopiec chce się pobawić lalkami to już dramat. Jestem przeciwna dzieleniu zabawek na te dla chłopców i dla dziewczynek. Był taki super obrazek, którego oczywiście nie mogę teraz znaleźć. Było tam napisane ,,jeśli zabawka wymaga użycia narządów płciowych to nie jest dla dzieci, jeśli nie wymaga to płeć nie ma znaczenia" i tak właśnie jest. Jak byłam mała zamiast lalek wolałam samochody, byłam prawdziwa pasjonatką motoryzacji, zresztą do dzisiaj mam słabość do szybkich samochodów, wyścigów i rajdów. Szkoda, że nie poszło to dalej i nie nauczyłam się ich naprawiać. Jestem jedynaczką, rodzice uczyli mnie umiejętności praktycznych, za co jestem im bardzo wdzięczna.

reklama

mamunia86

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
Mam troje dzieci, dwóch chłopaków i dziewczynkę Niczym się nie przejmuj. Niech się bawi. Będzie super tatą w przyszłości!

Mój synek - młodszy-uwielbia misie, lalki i wózki na równo z zabawą nerfem (ma kilka i po starszym bracie i swoje). Często bawi się w dom, sklep...potem przechodzi płynnie do roli strażaka, który gasi pożar tego domu czy sklepu. Pamiętam, starszy miał podobnie chociaż mniej.
Córką lubi się bić jak trzeba i kopnąć w gałę też potrafi z chlopczyskami. Ogólnie to modnisia i typową baba

Dobrze jest. Spokojnie!

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
to nie oznacza nic zlego, po prostu wdanym momencie podchodzą mu akuart te zabawki :p

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku