reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Synek bawi się wózkiem i lalkami

mamunia86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2017
Postów
2 208
Mam troje dzieci, dwóch chłopaków i dziewczynkę Niczym się nie przejmuj. Niech się bawi. Będzie super tatą w przyszłości!

Mój synek - młodszy-uwielbia misie, lalki i wózki na równo z zabawą nerfem (ma kilka i po starszym bracie i swoje). Często bawi się w dom, sklep...potem przechodzi płynnie do roli strażaka, który gasi pożar tego domu czy sklepu. Pamiętam, starszy miał podobnie chociaż mniej.
Córką lubi się bić jak trzeba i kopnąć w gałę też potrafi z chlopczyskami. Ogólnie to modnisia i typową baba

Dobrze jest. Spokojnie!
 
reklama
Do góry