reklama

System do spania Lifenest? prosze o opinie

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez Melani24, 28 Październik 2011.

 1. Melani24

  Melani24

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ostatnio na szkole rodzenia zaprezentowany został nam system do spania Lifenest, pomaga on zapobiegać SIDS i spłaszczeniu głowy, więcej można poczytać na stronie. Wygląda to całkiem fajnie, czy ktoś tego używał i może się wypowiedzieć. Napaliłam się i planuję to zakupić ale chciałam jeszcze zaczerpnąć opinii użytkowników. Wydatek duży ale myślę, że wart swojej ceny, wykonany bardzo porządnie.
   
 2. reklama
 3. mamcia86

  mamcia86

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witaj. Właśnie w ramach wolnego weekendu buszuje po internecie i znalazłam temat. Kupiłam ten materacyk na targach dziecięcych w Warszawie. Też szukałam opinii ale wtedy był naprawdę nowością i chyba nie było mam,które użytkowały. Ostatnio natknełam się na coś takiego bo to niezależne opinie mam testujących. Opinie o Ubimed LifeNest Sleeping System - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl.
  Sama dopisałam coś od siebie. Widziałam na stronie LifeNest Sleeping System pokaźną listę szkół w których jest promowany. Utwierdzam się w przekonaniu, iż jak położne go pokazują to musi być dobry. U mnie się sprawdza. Naprawdę godny polecenia.
   

Poleć forum