reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sytuacja bez wyjscia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A budujesz go za swoje czy jego tez, ze tak spytam ?
Serio pytasz?? Potrafisz rozpoznać chorobę psychiczną po paru wpisach, a nie rozumiesz ze chce się odciąć, zacząć od nowa w innym miejscu. Jak mogę robić coś za jego pieniądze? To wtedy będzie moje czy nasze?
Laska, utrzymywałam go parę lat, typ nie ma ani złotówki, okradał mnie i dziecko. Za pieniądze które jest mi winien postawiłabym fundamenty...
 
reklama
Serio pytasz?? Potrafisz rozpoznać chorobę psychiczną po paru wpisach, a nie rozumiesz ze chce się odciąć, zacząć od nowa w innym miejscu. Jak mogę robić coś za jego pieniądze? To wtedy będzie moje czy nasze?
Laska, utrzymywałam go parę lat, typ nie ma ani złotówki, okradał mnie i dziecko. Za pieniądze które jest mi winien postawiłabym fundamenty...


Żyjesz z nim i budujesz dom ? Sorry, ale głupiej ze mnie nie zrobisz. Udowodnij, że nie loży na dziecko, masz takie dowody ? A sama pisałaś o nerwicy, nie ja, tylko Ty. Długo nie bylo szukać. Czyli co rozumiem utrzymujesz go, bo on nie pracuje i nie loży na dziecko, a ciebie stac na budowe domu ? Milionerka, sorry. Jakbym nie wiedziala ile teraz budowa domu kosztuje.
 
To ja już zgłupiałam
No na to wychodzi. Sorry, bycie z kimś kto Cię psychicznie wykancza jest w porządku? Tylko dlatego że Tobie się marzy dom? No nie. Dziecko Ci później wypomni i powie ze wolałoby mieszkać biednie ale ze szczęśliwa matka a nie taka która kulała się na widok ojca.
 
Pier.dolisz. osoba po prostu odbiera sobie życie a nie pisze to pod publikę.


Tak, Zamiast krytykować to osoby popełniają samobojstwo w ciszy, a nie na forum.
Już bez przesady! Nawet jeśli @DropKick nas okłamuje albo jest chora i nie mamy pełnego poglądu na sprawę, to mimo wszystko jest CHORA i potrzebuje pomocy.
Ty lepiej spytaj wujka adwokata co grozi za podżeganie do popelnienia samobójstwa
 
reklama
Wszystkie tu w każdą stronę oddajecie się nadinterpretacji.
DropKick od dawna sobie tu fantazjuje i nie raz dostała dziesiątki rąk do pomocy. Pozostaje mieć nadzieję, że jak kiedyś naprawdę bedzie chciała z tej pomocy skorzystać to jeszcze ktoś ją zaproponuje.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry