reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sytuacja bez wyjscia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wszystkie tu w każdą stronę oddajecie się nadinterpretacji.
DropKick od dawna sobie tu fantazjuje i nie raz dostała dziesiątki rąk do pomocy. Pozostaje mieć nadzieję, że jak kiedyś naprawdę bedzie chciała z tej pomocy skorzystać to jeszcze ktoś ją zaproponuje.


Może wcale jej nie potrzebuje, proste.
 
reklama
Wróćmy do tematu, bo jest ciekawszy niż samobójstwa i wujkowie.

A tak na serio, to podobnie jak przy sprawie Depp/Heard najbardziej przykre jest to, że później prawdziwe ofiary przemocy mają problemy z wiarygodnością :(
 
Wróćmy do tematu, bo jest ciekawszy niż samobójstwa i wujkowie.

A tak na serio, to podobnie jak przy sprawie Depp/Heard najbardziej przykre jest to, że później prawdziwe ofiary przemocy mają problemy z wiarygodnością :(

Ja tam widzę, że moj wujek to sensacja. Koleżankę chyba az w gardlo swędzi, żeby o nim wspominać. To jest juz szczyt żenady.
 
Mitomania, nerwica, schizofrenia, dwubiegunówka to wciąż choroby🤷‍♀️
To pomoż jej ? Bo ona pomocy nie oczekuje, a jeśli jest chora psychicznie sama nie pójdzie sie leczyć, bo my jej tak napiszemy. Wyśmieje nas. To osoba, która z nią zyje powinna to zrobić. A skad wiadomo, że nie leczy sie tylko odstawiła leki ?
 
Ja w sumie tak przejrzałam te jej posty i dochodzę do wniosku, że ona nas tu chyba serio trolluje.
Laska była opiekunką w żłobku, teraz siedzi w domu z dzieckiem, macierzyński się skończył, a ona utrzymuje męża, siebie i dziecko i jeszcze buduje dom. Hmmm, no dobra. Wychodzi na to, że ja chyba jakoś strasznie ujowo zarządzam swoimi finansami 🤔
 
Ja w sumie tak przejrzałam te jej posty i dochodzę do wniosku, że ona nas tu chyba serio trolluje.
Laska była opiekunką w żłobku, teraz siedzi w domu z dzieckiem, macierzyński się skończył, a ona utrzymuje męża, siebie i dziecko i jeszcze buduje dom. Hmmm, no dobra. Wychodzi na to, że ja chyba jakoś strasznie ujowo zarządzam swoimi finansami 🤔

Teraz to mi się smutno zrobiło, że oboje ze Starym zarabiamy sporo ponad średnia krajowa, a wciąż brak hajsu na remont 🥺
 
reklama
Powodzenia autorko.
Dla mnie temat wyczerpany. Możesz do mojego wujka się odezwać, albo dalej użalać się nad sobą. Historia ma za dużo znaków zapytania. Szkoda czasu na takie bzdury.


Weźcie przykład z autorki, jak samotna matka świetnie operuje gotówką.
A ty @Bibi89 nie zesikaj sie ze śmiechu a lepiej pomóż autorce. 😘
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry