reklama

Sytuacja dziwna.

Marma

Mama Kacperka i Przemka
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja tylko chciała bym dodać że powinnaś zrobić kompleksowe badania. Moja koleżanka tak miała że testy i badania krwi wykazywały ciąże a ona po prostu miała problemy hormonalne.

reklama

kbetina

Fanka BB :)
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
domi jeśli nadal krwawisz i boli Cie podbrzusze to jedź na izbę przyjęć. Ja zaczęła krwawić w 7 tygodniu ciąży, jak tylko zobaczyłam krew (nie było tego dużo) to moja mama od razu kazał mi się ubierać (to było około 23.00 godziny) i natychmiast jechać do szpitala. Wiem że lekarz nie potwierdził Ci jeszcze ciąży ale masz wyniki bety, które jednoznacznie wskazują na wczesną ciąże a każde krwawienie w ciązy jest niebezpieczne:no:

kbetina

Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
dodam, że przez to krwawienie do końca trzeciego miesiąca brałam właśnie duphaston i całe szczęście wszystko jest ok jak widać na suwaczku:-)

Rozwiązania
0
Mam lekką niedoczynność tarczycy, nieżyt jelit
i żołądka przewlekły czasem skłonności do zgagi (ostatnio już jest dużo lepiej pod tym względem), osteopenię, zastój żółci w woreczku żółciowym, alergie oraz chore migdały.

kasik30

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Musiała byś powtórzyć tą bete robi sę z odstępem 48 godzin i patrzy czy wzrasta . Myślę ,że z lekarzem można się skonsultowac choć wiem jak oni podchodzą do tak wczesnej ciąży. Powinni dać na podtrzymanie coś czy to luteine czy duphaston.

Rozwiązania
0
To powtórzę betę jutro, zobaczymy, co wyjdzie. Dziś idę do lekarza.

Nie mam w ogóle apetytu. Jak było u Was z odżywianiem?

Ostatnia edycja:

kbetina

Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
To powtórzę betę jutro, zobaczymy, co wyjdzie. Dziś idę do lekarza.

Nie mam w ogóle apetytu. Jak było u Was z odżywianiem?
no cóż, spodziewałam się nieco innej reakcji z Twojej strony, ale w końcu to Twoje dziecko, zrobisz jak zechcesz:no:

T

Tusia.

Gość
witam.
DOMI-jestem w bardzo podobnej sytuacji do twojej mianowicie:
zrobilam test 2 dni przed @ i blada druga kreska :baffled::confused:
lecz w terminie @ pojawilo się krwawienie
1dzien-jakby normalna @
2dzien-plamienie
3dzień-znikome plamki i koniec.
teraz nie wiem jak to wszysko sie ma:confused:
dodam,że bardzo zalerzy mi na dzidzi.chyba jade po test ale tak sie boje negatywu:-(

K

kasiula260881

Gość
Witam!
Ja w pierwszych trzech miesiącach ciąży miałam plamienia jak w czasie @. I lekarz mówił, że u niektórych kobiet tak jest. Ale u niektórych są objawem zagrożonej ciąży.
Dziewczyny uważajacie na siebie, bo nie jesteście już same:-).
Pozdrawiam gorąco!!!

reklama
Rozwiązania
0
Lekarz myślał, że jestem już w 4 tc, na usg nic nie było widać i raczej powątpiewał w to, że naprawdę jestem w ciąży, a wynik powiedział, że jest malutki, dopiero gdy mu powiedziałam, kiedy mogło nastąpić zajście w ew. ciążę, to zmienił zdanie i nie wyklucza ciąży. A na krwawienie nic nie poradził, bo ja mam alergię na wszystkie leki chemiczne i nic nie mógł przepisać, ale lepiej się dziś czuję, mniej krwawię. Wynik bhcg mam powtórzyć w czwartek, najlepiej w piątek.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019