reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sytuacja dziwna.

Ja tylko chciała bym dodać że powinnaś zrobić kompleksowe badania. Moja koleżanka tak miała że testy i badania krwi wykazywały ciąże a ona po prostu miała problemy hormonalne.
 
reklama
domi jeśli nadal krwawisz i boli Cie podbrzusze to jedź na izbę przyjęć. Ja zaczęła krwawić w 7 tygodniu ciąży, jak tylko zobaczyłam krew (nie było tego dużo) to moja mama od razu kazał mi się ubierać (to było około 23.00 godziny) i natychmiast jechać do szpitala. Wiem że lekarz nie potwierdził Ci jeszcze ciąży ale masz wyniki bety, które jednoznacznie wskazują na wczesną ciąże a każde krwawienie w ciązy jest niebezpieczne:no:
 
dodam, że przez to krwawienie do końca trzeciego miesiąca brałam właśnie duphaston i całe szczęście wszystko jest ok jak widać na suwaczku:-)
 
Mam lekką niedoczynność tarczycy, nieżyt jelit
i żołądka przewlekły czasem skłonności do zgagi (ostatnio już jest dużo lepiej pod tym względem), osteopenię, zastój żółci w woreczku żółciowym, alergie oraz chore migdały.
 
Musiała byś powtórzyć tą bete robi sę z odstępem 48 godzin i patrzy czy wzrasta . Myślę ,że z lekarzem można się skonsultowac choć wiem jak oni podchodzą do tak wczesnej ciąży. Powinni dać na podtrzymanie coś czy to luteine czy duphaston.
 
To powtórzę betę jutro, zobaczymy, co wyjdzie. Dziś idę do lekarza.

Nie mam w ogóle apetytu. Jak było u Was z odżywianiem?
 
Ostatnia edycja:
witam.
DOMI-jestem w bardzo podobnej sytuacji do twojej mianowicie:
zrobilam test 2 dni przed @ i blada druga kreska :baffled::confused:
lecz w terminie @ pojawilo się krwawienie
1dzien-jakby normalna @
2dzien-plamienie
3dzień-znikome plamki i koniec.
teraz nie wiem jak to wszysko sie ma:confused:
dodam,że bardzo zalerzy mi na dzidzi.chyba jade po test ale tak sie boje negatywu:-(
 
Witam!
Ja w pierwszych trzech miesiącach ciąży miałam plamienia jak w czasie @. I lekarz mówił, że u niektórych kobiet tak jest. Ale u niektórych są objawem zagrożonej ciąży.
Dziewczyny uważajacie na siebie, bo nie jesteście już same:-).
Pozdrawiam gorąco!!!
 
reklama
Lekarz myślał, że jestem już w 4 tc, na usg nic nie było widać i raczej powątpiewał w to, że naprawdę jestem w ciąży, a wynik powiedział, że jest malutki, dopiero gdy mu powiedziałam, kiedy mogło nastąpić zajście w ew. ciążę, to zmienił zdanie i nie wyklucza ciąży. A na krwawienie nic nie poradził, bo ja mam alergię na wszystkie leki chemiczne i nic nie mógł przepisać, ale lepiej się dziś czuję, mniej krwawię. Wynik bhcg mam powtórzyć w czwartek, najlepiej w piątek.
 
Do góry