reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sytuacja dziwna.

No to powtórz powinno narosnąć po 48 h min.66%, a w ciągu 72 h- 114%. Na usg widać coś dopiero 2 tyg. po terminie miesiączki , a nie raz nawet później . Lekarze tak podchodzą z niedowierzaniem bo często zdarzają się tzw. samoczynne poronienia właśnie w tym okresie do 6 tc. większość kobiet nawet nie wie ,że to była ciąża poprostu spóźnił się okres. Wiedzą tylko te które czekają na dzidzie. Przykre ale prawdziwe. Mam nadzieję ,że będziesz mieć dobre wieści Trzymam kciuki i daj znać.:-)
 
reklama
a umnie sie wyjaśniło,zrobilam test i negatywny:-(
jeszcze plamie ale to juz pewnie ostatni dzień tej dziwnej @ bo już piąty.:dry:
ciekawi mnie domi co to u ciebie wyjdzie.:confused:pozdrawiam.
 
Ja też mam chore jelita ale, na podtrzymanie ciaży są leki hormonalne i można je podać dopochwowo np.luteine
 
reklama
Do góry