reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Znalazłam śliczne mebelki do pokoju Maksa, ale niestety nie wiem jaka jest ich cena. Bardzo mi się podoba łóżeczko które rośnie z dzieckiem, można z niego zrobić później normalne łóżko. Podobne ma firma Klupś - łóżeczko typu Bartek II, jakby tamte były drogie to się nad nim poważnie zastanawiam, można do tego dokupić cały komplet mebli.

A to mebelki nr 1
i Bartek II i Bartek II po zmianie z "łóźeczka na łóżko"
 
reklama
Efilo radek VII to właśnie ten z księżycem i gwiazdkami, ale chya laura jeszcze lepsza, oczywiście transparetny biały :-)
 
fajne te mebelki Blanes szczególnie ta formuła 1 :)
ja dziś znalazłam materacyk i śliczne kompety pościeli w katalogu, który dostałam od mamy, ale można tez kupować na Quelle.pl znalazłam tam tez duuuuzo fajnych rzeczy do domu:p
 
dziewczynki ja narazie tez oglądalam łóżeczka tylko na allegro i zdecydowanie najbardziej podoba mi sie radek z klups,zatsanawia mnie tylko czy kupic bez szuflady czy z szufladą,co o tym sądzicie

poza tym chcialabym kupic łóżeczko turystyczne lub kojec tylko zastanawia mnie czy to to samo,bo podobne sa to zreczy tylko pod innymi nazwami wlejam fotki
 
Dorotka śliczne łóżeczko - ostatnio widziałam tego Radka w sklepie - słodkie ma rzeźbienia na frontach :-)
A co do szuflady - ja zdecydowanie kupuję bez. Jestem astmatykiem, chcę minimalizować siedliska kurzu i kociej sierści. No ale te z szufladami też wyglądają fajnie :happy:
 
Dorotka śliczne łóżeczko - ostatnio widziałam tego Radka w sklepie - słodkie ma rzeźbienia na frontach :-)
A co do szuflady - ja zdecydowanie kupuję bez. Jestem astmatykiem, chcę minimalizować siedliska kurzu i kociej sierści. No ale te z szufladami też wyglądają fajnie :happy:
Esia ja również jestem astmatykiem, jak się czujesz teraz w ciąży? Czy bierzesz jakieś leki? Ja biorę oxis i pulmicort, podobno jedyne które można brać w ciąży. Ale znowu nasiliły mi się duszności i czasami muszę ziewać żeby złapać powietrze , czyli ze jest niedotlenienie i troche sie tym martwię.:no:
 
Cóż, mi też objawy niestety nie ustąpiły w ciąży :baffled:
Biorę pulmicort i foradil - ponoć generalnie wziewne można brać w ciąży. Przynajmniej takie info znalazłam w odpowiedziach specjalistów na stronach zw. z astmą.
Ale i tak staram się brać tylko wtedy, gdy pojawiają się duszności (wychodzi, że biorę min. 1 x dziennie).
Mam tylko nadzieję, że dziecko nie odziedziczy tego...
Kontaktowałaś się z pulmonologiem w sprawie tych duszności? Bo to może być groźne dla dziecka... Wiem, że Ventolin można brać doraźnie, ale zawsze lepiej to skonsultować.
 
O siedlisku kurzu to nie pomyślałam :-(
Ja chciałam z szufladą, ale junior też ma alergię, chociaż właściwie to niczym się nie objawia, ale moj lekarz powiedział, że muszę dbać, bo jak nie to może się wzmóc i wtedy zaczną się kłopoty, więc u mnie raczej profilaktyka.
W takim razie dziwecyny alergiczki proszę o radę: Z szufladą, czy bez??? A może jak szuflada będzie z przykryciem, to będzie ok??
 
reklama
Do góry