reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

u nas w malym pokoiku,tez jest graciarnia,nawet meble musimy kupic,bo oprocz kompka i materaca nie mamy narazie nic,więc wszystko kupimy pod dzidziorka,ciuszki mysle ze tez jakos pomiedzy 7 a 8 mc,wczesniej nie ma sensu,nie chce zapeszac,a z pampesami,nie wiem,te czyste to postawie gdzies w kąciku,tylko jeszcze nie wiem czy kupowac taki pojemnik specjalny na zuzyte,zastanawiam sie czy jest sens,i czy nie szkoda na to kaski,a wy jak sądzicie:-)
 
reklama
Tia... Pokoik... Cóż, my jak dobrze pójdzie, przeprowadzimy się do mieszkania, gdzie będzie ten pokoik dopiero maj/czerwiec. Więc nie ma cudów, by z zakupami czekać do tego momentu :baffled:
A pieluchy czyste będą stały na jakiejś stercie (zakładam, że po paczce 10szt. nie będę kupować ;-) ), a na zużyte planuję kupić taki pojemnik, który je zbija w małą kulkę. Kosztuje koło 100zł, a wydaje się być dobrym pomysłem - zużyte pieluchy zajmują od cholery miejsca.
A co Wy myślicie?
 
ja wracam do tematu ubranek
piszecie ze nie kupujecie albo tylko 2 szt ubranek na 56cm
a co jezeli urodzicie takie malenstwo??
ja biore to pod uwage, bo sama mialam 2,700kg i 52cm jak sie urodziłam.
i nadal jestem drobna (158cm)
i zamierzam przynajmniej 6body i 6 spioszkow kupic
 
Ja myślę, że tak orientacyjnie to nam powiedzą po usg, ile dziecko będzie miało. Więc wtedy można by było kupować jakiś konkretny rozmiar.
A taki kosz to rewelacyjny pomysł :tak:
 
Super że napisałyście o tym pojemniku na pieluchy. W ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego że coś takiego istnieje. Czytałyście może jakieś opinie użytkowników?

Dorka, dzięki za stronkę z wyprawką.

Dalej nie wiem w co się ubiera dziecko po urodzeniu. Te wszystkie kaftaniki body... O właśnie - czy ktoś wie czym się różnią śpioszki od pajacyka? (Normalnie czuje się jak facet który nie odróżnia sukienki od spódnicy albo rajstop od pończoch :baffled:)
 
reklama
Do góry