reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Fajne butki :tak:

Ja dziś kupiłam w Smyku :)szok: ;-)) spodnie ocieplane dla Piotrka (kurtki już zamówiłam wcześniej w necie) i kombinezon dla Małgosi (muszę wymienić rozmiar, bo jednak jest zbyt na styk...). Dzięki kuponowi od Dzagud zapłaciłam ponad 30zł taniej i cena okazała się naprawdę ciekawa - 130zł :tak: Jak spojrzałam, to w miarę sensowne (na oko jedynie) kombinezony na allegro kosztowałyby z przesyłką bardzo podobnie. Czyli jestem zadowolona :-)
 
reklama
no to się chwalę - oto czapa - zwierzątko z szalikiem:-)
obawiam się, że trochę za mała (rano się przekonam), ale kolejną uszyć to nie problem, więc spoko:tak: fotki zrobione przed chwilą, więc żadna rewelacja, ale są:tak: to jedna z opcji, które będą:-)
 

Załączniki

  • DSCN6518.jpg
    DSCN6518.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 133
  • DSCN6519.jpg
    DSCN6519.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 125
Dzagud dziękuję bardzo:tak: pomysł oczywiście nie mój, ale wykonanie tak;-) no i jak pisałam na czerwcówkolandzie - za mała:wściekła/y: jakieś 2-3 cm minimum:dry: naciągnąć się nie da:no: coś chyba w książce pokręcili, bo miało to być na 52cm, a jest gdzieś na 48-49
 
Jolka jeśli chodzi o kapcie profilaktyczne to nic ci nie pomogę, choć Zuzka nosi. Ja zdałam się na panią ze sklepu Zdrowa Stópka. To ona mierzyła Zu te kapciochy i dobierała wszystko. A ja jej zaufałam. Drugą parę też kupowaliśmy tam.
 
Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale nie chcę zaśmiecac głównego wątku ;-)
Jestem zmuszona kupic nianię elektroniczną :sorry: jakoś do tej pory obyłam się bez, ale chłopaki ciągle mi śpią na raty i nigdy na podwórko wyjśc nie moge :cool:
Czy macie jakieś sprawdzone i polecacie?
 
reklama
Jola-ja co prawda nie znam marek dostepnych na polskim rynku ale powiem Ci ze tutaj kupilam najtansza, najzwyklejsza i dziala swietnie bez zarzutu. Kosztowala 19 dolarow a widzialam ze byly nawet za 200 z jakimis bajerami ktorych w zyciu bym nie wykorzystala. Jedyne co mi przychodzi do glowy to zwroc uwage na zasieg, bo jak bedziesz wychodzic na ogrod to niekotre maja maly zasieg i moga nie dzialac w wiekszych odleglosciach.
 
Do góry