reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Orientujecie się, jak to jest z obwodem główki i rozmiarem stópki? Bo długość ciałka już połapałam, ale szukam czapeczek i skarpetek :confused:
W jakim wieku (oczywiście, na początku - tak do roku) dziecko nosi jaki rozmiar?
Będę wdzięczna za podpowiedzi :-)
 
reklama
Póki co to znalazłam tylko ten artykuł, jest to głównie reklama butów ECCO, ale jest tam fragment o długości dziecięcej stopy i rozmiarach
 
moja Cyrylka miala obwod oglowy 33cm kupilam jej czapeczki na 36cm i 38cm i starczyly mi do 6miesiecy. a skarpetki te najmniejsze jej byly za male. kupujcie lepiej wieksze na jakies 10cm lub na 6 miesiecy (zalezy od firmy).
 
Dziewczyny i jak tam z szafa malucha? Nie mowcie, ze macie pusta:-) Ja sie rozszalalam na dobre:-D
 
ja mam narazie 1 butelkę:-):-):-),a;e to nic z szafy,nawet mebelków jeszcze nie mam,mimo wszystko boje sie jeszcze robic zakupy,stwierdzilam ze tak pod koniec kwietnia zaczne:-)
 
Oj dawno mnie nie było :zawstydzona/y:
Co do czapeczek, to z juniorem to miałam taki numer, że jak kupiłam czapeczki dla noworodka i mąż przywiózł jedną na odbiór ze szpitala, to okazało się, że starcza jedynie do połowy uszek :-D

A zakupów jeszcze nie zaczęłam (nie licząc wózka, który kupiłam jakiś czas temu). Najpierw muszę nazbierać trochę funduszy ;-)
Zresztą mam trochę ubranek jeszcze po juniorze, ale aktualnie są u koleżanki. Jak zacznie mi je oddawać, to będę wiedziała na czym stoję :tak:
 
Czesc dziewczyny! Ale sie wam dziwie ze nie kusi was by po trochu cos zbierac dla maluszka. ja znam wiele dzieewczyn co musialy lezec ostatni okres ciazy wiec wtedy o zakupach nie bylo mowy albo urodzily w 7 miesiacu. Dlatego ja uwazam ze lepiej byc przygotowanym! No chyba ze wy tak ufacie waszym facetom hihi i chcecie by oni w takiej sytuacji wszystko wybrali:no: Ja sobie nie wyobrazam tego, sprawia mi ogromna przyjemnosc kupowanie ciuszkow i to nie aby isc do sklepu i w jeden dzien kupic wszystko tylko jak cos naprawde wpadnie w oko. Pamietajcie ze w sklepach stale dostaja nowy towar i stale cos wykladaja wiec za kazdym razem jak wejdziecie to cos wam sie spodoba i bedziecie chcialy kupic.
 
A kto powiedział, że nie kusi :-D
Tylko jak się ma 40km do większego sklepu, samochód tylko czasami i na dodatk pracuje się na prawie 2 etaty, to uwierz mi ciężko jst się zebrać na taką wyprawę.
Ale zawsze pozostają sklepy internetowe ;-)
 
reklama
Do góry