reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

reklama
Jak jesteś z Poznania to napewno skojarzysz: SKOKI, miasteczko z piękną okoloicą pełną jezior i lasów :-)
 
Tak, Tak, Wiem Gdzie Sa Skoki:-) A Ty Pracujesz W Poznaniu Czy Tam U Siebie?
 
jOLKA111 TO W WEEKENDY PRZEJEDZ SIE NA WYCIECZKE DO POZNANIA:-) Przejedz sie do Starego Browaru i moze na Bema i napewno cos znajdziesz i kupisz dla maluszka:-)
 
A w browarze jest jakiś ciekawy sklep? Bo powiem szczerze, że nie lubię tam jeździć, bo dostaję zawrotów głowy jak jadę cały czas w kółko, a dodatkowo wkurza mnie, to że każą sobie płacić za parking :wściekła/y:
 
Wiesz co, tak z glowy to ci nie powiem jakie tam sa sklepy (nie mieszkam w Polsce). Mnie tez wkurza ze trzeba placic za parking ale nie jest drogo wiec jest ok. Ja z regoly parkuje na Bema i przejde sie deptakiem bo z regoly zaliczam oba w tym samym dniu:-) Poza tym wiem ze jest nowe centrum handlowe nazywa sie chyba Centrum Poznan gdzies na Winogradach czy jak to tam sie nazywa. Bylam tam raz i maja fajniutkie sklepy. Zwlaszcza Smyk jest fajny. napewno tam sobie bys cos wybrala. jednak ja zawsze lubilam Bema wiec polecam ci tam podjechac bo za bardzo tania kase kupisz to samo co w centrach handlowych.
 
Nie odzywałam się, bo taka cisza, że myślałam że tylko ja kupuję :zawstydzona/y:
A mam już prawie wszystko - oprócz mebli (kupimy w ostatniej chwili - po przeprowadzce). Właściwie jeszcze tylko fotelik samochodowy i może jakieś drobiazgi - kilka body 62 i większe i tyle. No i jeszcze dostanę jakieś rzeczy od znajomych :-)
Ale frajda takie kupowanie :-D
 
esia fajnie ze sie odezwalas:-) Dalej napisz szybciutko czego i ile juz masz to porownamy hihi ja jeszcze az tyle nie mam ale cos mam:tak: No i na kiedy masz termin?
 
reklama
Oj, to ciężko wymienić wszystko - napiszę tak ogólnie.
Mam ok. 5 body 56, ze 2 pajacyki 56, sporo skarpetek 56 i 62, 3 małe czapeczki i kilka większych. Chyba z 8 pajacyków 62 (+ kilka większych), 2-3 śpioszki (62). Do tego kilka bluz (62 i większe), kilka par spodenek, 2 śpiworki, 1 kombinezon na zimę (68) no i wózek. Póki co, skończyło mi się miejsce na to wszystko - więc stopuję z kupowaniem. Z resztą, większych już teraz i tak bym nie kupowała, bo ciężko przewidzieć jaki rozmiar będzie potrzebny na jaką porę roku.
A, i termin na 29.06 :-)

A Ty co masz? I na kiedy termin?
 
Do góry