reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

no to faktycznie masz juz duzo! Wiesz ja mam termin na 16 czerwca. Z tym ze ja nie mieszkam w Pl i tu sa dziwne rozmiary wiec tez kupuje tak troche wiekszych i nie za duzo tych malych bo boje sie ze nawet ani razu nie zalozy dzidzia. Ale mam takie body co mi sie tak spodobala i jest malutkie ale kupilam i mowie ze chocby bylo na jeden dzien to i tak jej to zaloze hihi. Ja narazie mam tak (tylko nie wiem jak pisac ci rozmiary) napisze ogolenie. mam 3 body z krotkim rekawem i jedno z dlugim, 3 spioszki w calosci czyli pelne stopki i rekawek dlugi, jedno takie ubranko ze jakby ogrodniczki ale bez stopek, takie spodnie od razu z gora w calosci i do tego jest kapelusik-czapeczka. Potem jeszcze jedne zwykle dl spodnie, jedne takie na szelkach jakby i jedna pizamke-spioszek(na noc typowy). mam juz 9 par skarpetek bo u nas sie kupuje na paczki a w paczuszcze po 4 dlatego (2 paczki po 4 i jedna osobna pare co dosalam). mam juz tez smoczki uspokajajace, pompke do piersi, 2 pary bucikow miekkich i koszyk-nisidelko gdzie dziecko mozna zabrac i np polozyc do spania w innym pokoju czy cos. Nie wiem jak to wytlumaczyc. Mam tez kocyki dwa i posciel do lozeczka zamowiona ale jszecze nie przyszla. jak chcesz to zaraz wysle ci linka do poscieli to zoabczysz co kupilam.
 
reklama
Oj widzę, że chyba reczywiście muszę się wybrać na zakupy, bo zostanę jako jedyna bez niczego ;-)
Miałam w planie kupienie wszystkiego w kwietniu i maju. Też nie chcę czekać do ostatniej chwili, bo nie chcę powtórki z rozrywki :tak:
(ostatnio żeby odebrać dziecko ze szpitala pożyczaliśmy nosidełko od kuzynki, bo mały pospieszył się o miesiąc)
 
ja z ciuszków też nic nie mam, jakos nie wiedziałam co kupowac, teraz wiem że bedzie Eryk to mogę zacząć się rozglądac:p
 
Eryk? Ładnie :-)

Monia a to płeć już znasz? Bo widzę, że pościel różowa.

Ja nie nastawiam się kolorystycznie na żadną z płci - jednakowo odrzucają mnie i błękity i róże ;-) Mam sporo ubranek żółtych, zielonych, kremowych i czerwonych - chyba ze 2 pajacyki niebieskie, no ale po prostu śliczne były :-)

A przed chwilą kupiłam bajecznie kolorowy pałąk na wózek - urzekł mnie skrzydełkowymi stworkami ;) Więc takie bajerki też kupuję :zawstydzona/y:
 
Tak tak ja wiem ze dziewczynka! Nasza kochana Emma!!! Co do rozow to ja tesz nie przepadam. Tu u nas wszyscy ubieraja dzieci na roze albo niebiesko wiec az patrzec sie nie chce. Z ciuszkow nie mam jeszcze nic niebieskiego ale ta posciel jest taka delikatna i nie duzo tego rozu a bardzo mi sie spodobala. Do tego na tej poscieli jest takie groszkowyzielony i w tym kolorze bede miec sciany w malej pokoju i dodatki zatem rozu bedzie malo.
Jolka111 to ty faktycznie bierz sie do roboty!!!! i prosze zaraz sie chwalic jak cos kupisz.
Esia a ty moze zrob troche fotek i pokaz nam co masz co?
 
to nie tak że kolorystycznie sie człowiek nastawia, tylko nie kupisz żółtego jak ma napisane little girl czy cos takiego. Z kupowaniem tez jest tak że ja się boje że głupot nakupuje, z drugiej strony pokój Eryka to na razie graciarnia, wiec jak kupie nie mam nawet gdzie tego polozyc zeby sie nacieszyc bo wszedzie indziej w domu zwierzaki i siersc a chce zeby sliczniutkie takie było :-p
 
Sorga to nie ma na co czekac tylko sprzatac ten pokoj Eryka i przygotowywac. ja akurat nie mam tego problemu bo poltora roku temu sie wybudowalismy i pokoj stal prawie pusty a teraz co kupie to klade do tego koszyka i czeka sobie bo to jest w takim plastiku wiec nawetr sie nie kurzy. Ale jak pod koniec tygodnia przyjdzie kolderka itd to zaraz z tym pojade dobrac farbe i bedziemy malowac pokoj by sie wietrzyl. Ja jak narazie nie mam nic rozowego z wyjatkiem kocyka i nic z napisaem girl ani nic z tych rzeczy. raczej wiekszosc mam groszkowych i bialych i niebiskich z kwiatkami itd.
 
jakos chyba nie mam natchnienia... poczekam jeszcze, bo trzeba zedrzec tapety, pomalowac... duzo pracy jeszcze w pokoiku nas czeka:) czasu malo, poczekam az kot bedzie mial jakis urlop...
 
reklama
no wlasnie Sorga, czasu malo hihi i czas leci i zleci ci tak ze szok! Wiec sie nie obijaj i zabieraj do roboty:tak: dzidzia urodzi sie niedlugo, wiesz jak czas leci.
 
Do góry