reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

A mnie nic nie "odrzuca" jak to esia piszesz! I to nie chodzi by cale dziecko bylo ubrane albo na niebiesko albo na rozowo bo jak juz pisalam nawet nie mam nic rozowego ale male dziecko jak jest np na zolto to nie idzie poznac czy to chlopiec czy dziewczynka a potem mamusie sie wkurzaja ze ludzie mowia "ale ladny chlopczyk" a to dziewczynka. Tak samo jak ja nie ubralabym sie non stop w jakies nietypowe ciuchy bo zawsze jest fajnie miec cos kobiecego:tak:
Ależ jasne! To kwestia baaardzo indywidualna :-) Ja po prostu patrzę na to inaczej ;-)
Co do zdjęć - nie bardzo mam jak to wszystko sfotografować, bo ciuszki pochowane w pudła czekają na lato...
Ale pokażę Wam mój wózek :-)
160864521


Dorotka cóż, na pewno sensowniej kupować ubranka jak się ma gdzie je trzymać - ale ja po prostu na szafy mogę liczyć dopiero w czerwcu i dlatego nie wytrzymałam :zawstydzona/y:
 
reklama
Ja z ciuchow to mam duzo body, pajacow i czapeczek a zupelny prawie brak spiochow i kaftanikow - ale to sie nadrobi. No i tez troche spodni bojowek i ogrodniczek:-) zreszta we wtorek dowiem sie pewnie jaka plec to wtedy poszaleje:-D Acha i jakos tak spodobaly mi sie rampersy - na razie mam 1 - mysle, ze na lato sa ok;)
 
dziewczyny co to sa te rampersy? moze wrzucicie fotke? bo wszyscy o nich pisza a ja nie wiem jak to wyglada:-) choc moze nawet mam juz cos takiego dla dzidzi a nie wiem ze to to:-D
 
Rampers to taki pajacyk (lub śpioszki) tylko bez stóp (też sie swego czasu nagłowiłam ;-) ).
 
Kobitki, przerażacie mnie!!!! Ja tam nic nie mam. No, może niezupełnie nic, bo oddała nam już trochę ciuchów po synku siostrzenica męża, ale nawet nie wiem dokładnie co tam jest. Zresztą mam jeszcze taką znajomą, która ma "składzik" ciuchów dziecięcych na strychu - wszyscy znajomi oddają jej tam ciuszki po swoich dzieciaczkach, do oddania nowym rodzicom. Ja zresztą też pooddawałam po Weronice. Więc muszę się przejechać do niej i powybierać trochę. Nie wydaję kasy na nowe, bo wiem, że dziecko nie "wynosi" bo szybko wyrasta, a poza tym jak znam życie, to dostanę mnóstwo wszystkiego w prezencie.:-) Łóżeczko ze wszystkimi dodatkami mam jeszcze po młodej, więc to odpada. Muszę jeszcze dokupić wózek głęboki, bo mam tylko spacerówkę Graco, też po małej. No i ewentualnie bujaczek-leżaczek.
 
Ja również nic nie mam, czekam aż mi się sprawa z pracą wyprostuje. Wtedy się przeprowadzimy na wieś i tam na spokojnie zrobię listę rzeczy i poukładam sobie wszystko. Na razie gnieciemy się w małym pokoiku, ciekawe gdzie byśmy się pomieścili z dodatkowymi ciuszkami i mebelkami. Na razie nie ma na to szans :no::zawstydzona/y:.
 
Blanes milo cos od ciebie wreszcie usłyszeć. Cudnie że się na wieś wypowadzacie, zazdroszcze:)
 
Sroga ja już się tłumaczyłam na czerwcówkolandzie dlaczego się tak nie odzywam, mam nadzieję że szybko się uporam z pisaniem to znów popłynę z wami na fali forum :-D
 
reklama
tutaj rompers to po prostu pajac a to bez stopek nazywa sie overall letni hmmm czyli jak dla mnie to po prostu pajac bez stopek hehe. ale fakt umieja zamotac....
 
Do góry