reklama

Szafing dziecięcy - Zostań Eko-Rodzicem! - 12-go maja we Wrocławiu

Temat na forum 'Ogłoszenia - Wrocław' rozpoczęty przez sylvanas, 12 Kwiecień 2012.

 1. sylvanas

  sylvanas Mamusia Kajtusia :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Szafing dziecięcy - Zostań Eko-Rodzicem!

  Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubranek oraz równie szybko nudzą się swoimi zabawkami. Szczególnie w pierwszych latach życia nasze maluchy rosną jak na drożdżach. Co zrobić z masą niepotrzebnych nam już rzeczy? Mamy na to sposób! Wymieńmy się nimi lub odsprzedajmy za symboliczną kwotę! Tobie pewnie tylko zawadzają i zajmują miejsce, komuś innemu mogą jeszcze trochę posłużyć i sprawić wiele radości.


  Sklep Koguciaki.pl i Czekoladziarnia z bawialnią Połaniecka zapraszają na Szafing Dziecięcy, czyli wymianę niepotrzebnych ubranek, zabawek, książeczek i innych rzeczy naszych maluchów. Udział w imprezie jest bezpłatny. Prosimy o przyniesienie


  Szafing Dziecięcy odbędzie się 12 maja w Czekoladziarni z bawialnią Połaniecka w godzinach 10:00 - 15:00. Czekoladziarnia mieści się na Krzykach przy ul. Połanieckiej 17 (równoległa do ulicy Hallera na wysokości Carrefour).


  W przytulnym wnętrzu Czekoladziarni każda mama będzie mogła wymienić lub odsprzedać za symboliczną kwotę rzeczy swojej pociechy, które nie będą już przydatne. To również świetna okazja do skosztowania najlepszej w całym Wrocławiu gorącej czekolady, a także zawiązanie nowych znajomości i podzielenie się rodzicielskimi doświadczeniami. Ale najważniejsze to oczywiście odświeżenie garderoby i upolowanie prawdziwych perełek na które nie zawsze nas stać.

  Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, więc nie będą się nudzić!


  Poprzez Szafing dziecięcy chcemy zwrócić uwagę Rodziców na ekologiczny styl życia. Dzięki wymianie niepotrzebnymi Wam już rzeczami wpisujecie się w ideę wielorazowości.


  Prosimy przynieść kocyki, na których zostaną rozłożone Wasze rzeczy na wymianę.


  Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy do wielkiej, ekologicznej wymiany!
   
 2. reklama

Poleć forum