reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

A co tam bylo?


szafka nie dziala?:D

http://forum.szafka.pl/report.php?68,556791
hkama1


W szafce: 0 rzeczy
Status:
zweryfikowana
Posty: 1


Czarna lista nieuczciwych szafkowiczek - zgłoszenia
01 lut 2011 - 14:25:00
Wiecie co a mnie najbardziej w tym wszystkim irytuje postawa administracji. Właśnie pracownik portalu, od którego próbowała się dowiedzieć co zrobili w temacie pani lubuss19, najpierw ze mną jako z osobą oszukaną przez w/w panią się przekrzykiwał a później oddając słuchawkę niby swojemu kierownikowi, na moją wyraźną prośbę stwierdził cytuję, bo sama nie używam takich inwektyw " dzwoni baba, co pieroli..." . Wstyd, zasłaniają się siedmioma dniami, wg. tego pana nie mieli wcześniej zgłoszeń, niby ja pierwsza wczoraj zgłosiłam sprawę a jak poinformowały mnie inne szafowiczki sprawę zgłaszały już wcześniej. Cóż zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że chyba, żadna z nas nie otrzymała wsparcia od pracowników portalu a została po prostu zbyta, chyba wypadałoby popracować nad poziomem obsługi, która pozostawia dużo do życzenia.

Wracając do lubuss19, dostałam wczoraj od niej informację, że pieniążki mi przeleje, przy czym odliczy sobie koszty przesyłki, bo przesyłkę wysłała, a że nie to co powinna ... bezczelne dziewczę. Sprawy nie zostawiam, na bieżąco te dziewczyny, które się ze mną kontaktowały będę informować co dzieje się w sprawie, nie jesteśmy tak do końca bezradne w tym temacie nawet jeśli nie możemy liczyć na pomoc administracji portalu a tak być nie powinno, to powinny być pierwsze osoby, które pokierują, pomogą i co najważniejsze zainteresują się tematem a nie go zignorują i do tego jeszcze zaprezentują swój mało wybredny język :)

Jak zakończy się ten temat, mam nadzieję, ze po naszej myśli podziękuję za wspólpracę, niestety bezpieczeństwo zakupów i poziom obsługi na tym portalu pozostawia wiele do życzenia.

Pozdrawiam.

 
Ostatnia edycja:
reklama


hkama1


W szafce: 0 rzeczy
Status:
zweryfikowana
Posty: 1


Czarna lista nieuczciwych szafkowiczek - zgłoszenia
01 lut 2011 - 14:25:00
Wiecie co a mnie najbardziej w tym wszystkim irytuje postawa administracji. Właśnie pracownik portalu, od którego próbowała się dowiedzieć co zrobili w temacie pani lubuss19, najpierw ze mną jako z osobą oszukaną przez w/w panią się przekrzykiwał a później oddając słuchawkę niby swojemu kierownikowi, na moją wyraźną prośbę stwierdził cytuję, bo sama nie używam takich inwektyw " dzwoni baba, co pieroli..." . Wstyd, zasłaniają się siedmioma dniami, wg. tego pana nie mieli wcześniej zgłoszeń, niby ja pierwsza wczoraj zgłosiłam sprawę a jak poinformowały mnie inne szafowiczki sprawę zgłaszały już wcześniej. Cóż zobaczymy jak to wszystko się rozwinie. Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że chyba, żadna z nas nie otrzymała wsparcia od pracowników portalu a została po prostu zbyta, chyba wypadałoby popracować nad poziomem obsługi, która pozostawia dużo do życzenia.

Wracając do lubuss19, dostałam wczoraj od niej informację, że pieniążki mi przeleje, przy czym odliczy sobie koszty przesyłki, bo przesyłkę wysłała, a że nie to co powinna ... bezczelne dziewczę. Sprawy nie zostawiam, na bieżąco te dziewczyny, które się ze mną kontaktowały będę informować co dzieje się w sprawie, nie jesteśmy tak do końca bezradne w tym temacie nawet jeśli nie możemy liczyć na pomoc administracji portalu a tak być nie powinno, to powinny być pierwsze osoby, które pokierują, pomogą i co najważniejsze zainteresują się tematem a nie go zignorują i do tego jeszcze zaprezentują swój mało wybredny język :)

Jak zakończy się ten temat, mam nadzieję, ze po naszej myśli podziękuję za wspólpracę, niestety bezpieczeństwo zakupów i poziom obsługi na tym portalu pozostawia wiele do życzenia.

Pozdrawiam.



SZOK!
Jesli zostane oszukana!Obojetnie na jaka kwote!Pojde z tym na Policje a administracje tez pociagne do konsekwensji prawnych skoro toleruja oszukanstwo oj przepraszam nie maja tego w swoim regulaminie:p
 
ViKamciaG bardzo dziękujemy za miłe powitanie, przypomnienie o regulaminie i przepraszamy. Jesteśmy dorosłe i nie mamy zamiaru świadomie go łamać, mało tego nigdy też nawet na poprzednim forum nie robiłyśmy tego z premedytacją, ale pewnie juz 'wsiakłaś' w ten temat. Łapy wszechobecnej tam cenzury i 'władzy' dosięgnęły nawet tutaj. Pewnie teraz jakbyśmy dostały tu ostrzeżenia, każda miałaby świadomość że były słusze i widząc wasze podejście otrzymałybysmy zapewne obszerne wyjaśnienia. Pozdrawiam i wierzę oraz obiecuje bezproblemową współpracę :)

szczerze to "nie wsiąkałam";-) mam za dużo innych spraw na głowie..
tematów w których się udzielam i moderuję .. dziecko w domu , kota ,.. męża który jest prawie jak dziecko:-D i farmeramę;-)
więc nie mam czasu na wyczytywanie róznych portali itp...;-)
tyle co tu widziałam ,ale to też 5 przez 10 :tak:
ale nie wnikam , byle by sprawy nie przenosić do nas na forum żeby się bałagan nie narobił... tam się zaczęło i mam nadzieję że tam się skończy:tak:

bo tu nie ma co bałaganu robić,
no nic ja uciekam i już wam nie przeszkadzam
w razie czego pytań i probl;emów piszcie do mnie na prv
miłego pisania..
ps nadajecie nieźle że od wczoraj aż 30 stron zapisałyście:-p
 
ViKamciaG, bo wreszcie mozemy pisac ile wlezie. moze to zabrzmi lekk koszmarnie, ale czesto am na forum jest tak, ze zastanawiasz sie 100 razy czy to co napsałas wyslac i czy cie za to nie: ochrzanią, zbanuja i na koniec obwarują regulaminem - zero wolnbosci słowa.

stąd nasze gadulstwo

wystrzeliłysmy jak korek od szampana:-D
 
reklama
julkowa, ja bym podawała, bo i tak jesteśmy w grupie, więc tam jak w domciu, a tu niech będzie jak na podwórku, przynajmniej będziemy wiedziały co się dieje:D
 
Do góry