reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

reklama
Czy są tu jeszcze jakieś mamusie, które chca do nas dołączyć do grupy??? Tylko bez inwigilacji ;p
 
No to ja bym chętnie dołączyła, oczywiście, że bez inwigilacji. Z forum na szafce zrezygnowałam już dawno, po tym, jak dostałam warna za swoje zdanie ;/ W sumie, to bym chętnie na szafce konto usunęła, ale mam tam swoją ulubioną Mamusię sprzedającą i szkoda, żebym straciła z Nią kontakt, bo ma fajne ciuszki :)
 
Ok to ja dam cynk adm, żeby Cie przygarnęła, bo z tego co pamiętam w dyskusji 'za czy przeciw' dziewczyny były za tym, żeby Cie przyjac :)
 
też chcieć robaka :tak::rofl2:

przyszłam rozkoszować się swoim robalem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hiiiii fajne są :D

ja cały czas próbuje dodać jakiś suwak i za nic mi to nie wychodzi :(

O chyba mam w końcu :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry