reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

oj, odpłynełam i ile mnie omineło:D

sandrynka: napisz o co chodiz z tym oczekiwaniem na wyrok chrupa - co sie dziś miało wyjasnic

Ardhara: zniknełas nagle - co sie stało - jak i dlaczego?? i czyto znacyzze jestes pod obstrzałem? co zrobiłas:>

pipiruga - oczwyiscie ze na szafce lepiej sie pisało, ale sama widzisz ze nie mozesz napisac slowa dupa, albo nawet w postaci d..a bo dostaniesz warna - no doprawdy na forach dla nastolatków wieksze słowa lecą

a traz - nie uwierzycie - zostałam zawieszona na forum NA ROK!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiem za co. nie żeby mi zależalo, bo sama dzis chciałam załozyc watek na który sie zegnam z forum:) ale mimo wszystko
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jestem bardzo ciekawa jak się to wszystko zakończy :)

netka - ogólnie to wywalili mnie gdy był wątek z nagle powstałym kontem pseudo męskim pod nickiem "skorpion" - kiedy to w najlepsze obrażał i mnie i inne osoby a chrupa mu klaskała i pozwalała na wszystko. Wtedy wygłosiłam co sądzę o takiej pracy moderatora i na tej podstawie w ciągu 1 dnia moje konto zostało całkiem usunięte :)


ja jak na razie mam blokadę do kwietnia :D chyba że już przedłużyli za samo istnienie :D :p
 
Ostatnia edycja:
kamilak86 nie strasz tym avatarem, bo mi się gorąco zrobiło :szok: a ja wzrokowiec jestem !


a motylka to wywalili po tej ostatniej akcji , czy jak ?
 
He he he mnie razem z Ardharą wykopaliiiiiii wcześniej, teraz przetrwałam, a raczej wisiałam na tym nicku Ktosia pół roku i reaktywowałam, chyba pot, zeby kolejna moderke psychicznie wykończyć :D

Niech te z forum dają na PW swoje gg to wtedy mozna podac ten adres ;p
 
posłuchajcie mnie dziewczyny bo smiac mi sie chce - napisałam dzis do adm, ze uwazam ze dzialania jednej z moderek sa na szkode forum i rózne takie, po czxym o 16,58 dostaję taki oto mail z automatu:

"Witaj netka_an!

W związku ze zgłoszeniami o nadużyciach łamiących regulamin serwisu Szafka.pl administracja zablokowała Ci dostęp do następujących funkcji serwisu:
- Forum
- Komentowanie
Blokada obowiązuje do poniedziałku, 30 stycznia 2012r. do godziny: 16:58

Pozdrawiamy,
Administracja Szafka.pl"

a o 17,02 dostaje odpowiedz od tego pana adminnistratora:
otrzymałam bardzo spokojnego rzeczowego maila od pana z adm + jakie mam opinie i sugestie... wszystko mi opadło - to znaczy ze najpier mnie blokuja na rok, a pozniej ja mam pomóc - nie dziękuję:no:
 
Ostatnia edycja:
Netka ja do tej pory nie wiem za co miałam bana na pół roku :D

A konto mi usunęli na moją prośbę po jakis 18 godz od wysłania. Bo na żaden z kilkunastu maili nie dostalam odpowiedzi i napisałam że ich pier....ole i RZĄDAM natychmiastowego usunięcia konta.

Sprawa sie miała własnie wtedy gdy Pan Skorpion sie pojawił i widac było czystym okiem, że to prowokacja. I tak włąśnie z Ardharą wykolegowali nas. Znaczy CHRUPA DUPA ale jej taki PW słałam i pisałam ze oprócz cytowania i kopiowania cudzych pomysłow nie potrafi zdania zlecic, że musiało to sie tak skończyc :D
 
nie uwierzycie - zostałam zawieszona na forum NA ROK!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiem za co. nie żeby mi zależalo, bo sama dzis chciałam załozyc watek na który sie zegnam z forum:) ale mimo wszystko

Pokazują swoją słabość. Nie umieją inaczej rozwiązać problemu to zawieszają możliwość wypowiadania się
i myślą, że tak rozwiążą to co sie tam dzieje hahahha :wściekła/y:
Myślę, że wśród moderów jest za mało ludzi, którzy mają wiedzą jak funkcjonuje grupa, o relacjach międzyludzkich, o komunikacji.
 
Mnie pewnie też zablokują. Dzisiaj już wysłałam kilka raporcików :)
Poza tym wiem, ze jest pewna mamusia, która na mnie donosi, czyta chyba wszystkie moje wypowiedzi, raportuje za co dzisiaj dostałam warna, bo napisałam siedemnastolatce co myślę na temat jej ciąży i użalania się nad sobą.
 
reklama
Do góry