reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

ja miałam takie info na maila :

Witaj animaniaczka!

W związku ze zgłoszeniami o nadużyciach łamiących regulamin serwisu Szafka.pl administracja zablokowała Ci dostęp do następujących funkcji serwisu:
- Dodawanie przedmiotów
- Wiadomości prywatne
- Forum
- Komentowanie
- Edycja profilu
- Oferty (składanie i otrzymywanie)
Blokada obowiązuje do niedzieli, 17 kwietnia 2011r. do godziny: 16:40
 
reklama
Poza tym wiem, ze jest pewna mamusia, która na mnie donosi, czyta chyba wszystkie moje wypowiedzi, raportuje za co dzisiaj dostałam warna, bo napisałam siedemnastolatce co myślę na temat jej ciąży i użalania się nad sobą.

to ta sama co mnie, jakaś chora laska.
To ta której napisałam na forum oficjalnie, że ją zgłaszam i zacytowałam jej treść raportu.
 
dziewczyny padłam... weszłam na konto aby sprawdzić pw a tu taka wiadomość :

monikdf
30-01-2011 22:42

HEJ. MAM PROSBE WIELKA
otóż moj chlopak mnie zgwalcil po tym jak go zostawilam.. nie rob nic poprostu chce aie zemscic pomozesz mi? on bal sie zawsze ze zajde w ciaze.. wyslesz mi probke moczu w sloiku? zrobie test i mu go dam niech sie boi kretyn. u mnie na wsi duzo osob jest w ciazy ale wstydze sie poprosic.. prosze;( ZAPLACE blagam prosze pomoz
 
reklama
Do góry