reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Dziewczyny właśnie wyczytałam na szafkowym forum, że tu zgrupowanie antyszafkowe. Któraś napisała, że to na tej stronie i bez problemu poczytałam co napisałyście. A jak pozakładają sobie konta tutaj nnbo i inne chrupy to znów będą się pyrgać...
 
reklama
Dziewczyny właśnie wyczytałam na szafkowym forum, że tu zgrupowanie antyszafkowe. Któraś napisała, że to na tej stronie i bez problemu poczytałam co napisałyście. A jak pozakładają sobie konta tutaj nnbo i inne chrupy to znów będą się pyrgać...
Daj link z chęciom poczytam o naszej antyszafkowej działalności.
 
Któraś napisałą, ze można tu pisac w wybranym gronie, jednak nie wiem jak to zrobić???

Ale wiecie co? Ardhara ma rację , niech poczytają co o nich myslimy, tu nam mogą wielkie G zrobić ;p Tu ich macki nie sięgają. Tu nie bedą mogły leczyć kompleksów, odejmowac sobie nadprogramowych kilogramów warnami... tu my mamy prawo mieć własne zdanie i tu będziemy z tego korzystać :)

Pisze na brudno maila do adm...jak mnie nie wyrzucą znowu to będzie cud ;p

''olusia - nie mogę :( mam blokadę na odpisywanie :(''
Jak się tu cytuje, bo mi jakies krzaki wyszły ??? :baffled:

Szkoda, ciekawe co by jej wyszło z wyników moczu kota np :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
''olusia - nie mogę :( mam blokadę na odpisywanie :(''
Jak się tu cytuje, bo mi jakies krzaki wyszły ??? :baffled:

Szkoda, ciekawe co by jej wyszło z wyników moczu kota np :szok:
może spróbuj daj opcje-cytuj- jest pod każdą wypowiedzią

Na razie mają misję zgnębienia innych dziewczyn na Szafce potem wezmą pod swoją "ku:-)ę" inne fora :-)
Tak z czystej ciekawości to od kogo dostałaś namiar na nowe forum ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Któraś napisałą, ze można tu pisac w wybranym gronie, jednak nie wiem jak to zrobić???

Ale wiecie co? Ardhara ma rację , niech poczytają co o nich myslimy, tu nam mogą wielkie G zrobić ;p Tu ich macki nie sięgają. Tu nie bedą mogły leczyć kompleksów, odejmowac sobie nadprogramowych kilogramów warnami... tu my mamy prawo mieć własne zdanie i tu będziemy z tego korzystać :)

Pisze na brudno maila do adm...jak mnie nie wyrzucą znowu to będzie cud ;p

A ja myślę że szanowna administracja ma daleko w du...e nasze zażalenia
 
reklama
O jezusku, i mogę pisać post pod postem i cytować ile się podoba i nawet mogę teraz to:
dupa dupa dupa dupa dupa :p
nbbo- jesteś do dupy
chrupo-zamiast śledzić całymi dniami forum zajmij się sobą
 
Do góry