reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

No ja też nie mogłam dodać ogloszenia i pytam, pytam i nic, i tylko kaplenz mi odp na pw i wyjaśniła wszystko. I jeszcze dodatkowo pomogła.

A tamte wojowniczki sa od redukcji niewygodnych kilogramów szafowiczek, które potrafia i chcą mieć własne zdanie :)

Dziewczyny!!!

Właśnie wyjęłam z piekarnika pachnące i gorące muffinki waniliowo-czekoladowe. Do raz dwa, am am do kawki częstować się :)

Mmmmhhhhmmmmm uwielbiam ten zapach .....
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja też nie mogłam dodać ogloszenia i pytam, pytam i nic, i tylko kaplenz mi odp na pw i wyjaśniła wszystko. I jeszcze dodatkowo pomogła.

A tamte wojowniczki sa od redukcji niewygodnych kilogramów szafowiczek, które potrafia i chcą mieć własne zdanie :)

bo ona taka jest - bardzo wywazona w osądach i gdyby ona mnie zabanowła na amen, to nawet bym nie pisneła - bo ma moj szacunek. poza tym ona nie wchodzi z butami, tylko bardzo spokojnie argumentuje - dlatego jest jedyna moderka która jest wlasciwym czlowiekiem na własciwyym miejscu
 
hello:D
nooo, ja już się jako tako obrobiłam dzisiaj wię chwilę mogę posiedzieć:)

dostałam odpowiedź od adm, dlaczego mnie na rok zbanowali. hehehe:)
" za wielokrotne łamanie regulaminu i psucie atmosfery na forum, było na ciebie mnóstwo zgłoszeń" że co proszę?! czyli mamy mróweczki na szafce, które raportują, raportują, raportują:D a wiecie co ja sobie myślę? że oni nawet nie czytają treści raportów, liczy się sztuka!

hmmm, no to uważajcie, bo z pewnością wam atmosferę na forum na maxa zepsuję, może mnie zbanujcie na zaś?:D
 
Dziewczynki, przydarzyło Wam się dzisiaj coś miłego??
Ja rano zajrzałam do skrzynki, a tam rachunek za prąd- sama nie moge w to uwierzyć, ale pierszy rachunek zapłace dopiero w marcu :)
No i problem z szambem rozwiązany. Kibelek w pracy znowu sprawny ;)
oj tak sprzedałam na szafie ciuszki :biggrin2::biggrin2:za 45zł jupi ciesze sie jak dziecko :tak:ale juz je wydałam:tak::-D:-D kupiłam szczeniaczka uczniaczka na szafie mam nadzieje tylko ze to nie jakas oszustka:szok::tak:
 
dostałam odpowiedź od adm, dlaczego mnie na rok zbanowali. hehehe:)
" za wielokrotne łamanie regulaminu i psucie atmosfery na forum, było na ciebie mnóstwo zgłoszeń" że co proszę?! czyli mamy mróweczki na szafce, które raportują, raportują, raportują:D a wiecie co ja sobie myślę? że oni nawet nie czytają treści raportów, liczy się sztuka!
szok:O normalnie a moze to ta sama osoba ciagle klikała,jejku tak sobie teraz myśle ze nigdy czegos takiego nie robiłam :O
raz napisałam skargę na moderatorów konkretnie 2 i co nic zero odpowiedzi.Ale zeby klikać i raportować kogos z forum za to co pisze co mysli :O
 
Witam
Witam się tu nie jako ex moderator Chrupek tylko Dorota – osoba prywatna. Moderator to osoba pilnująca by na forum nie był łamany regulamin ale też osoba wypowiadająca się prywatnie. Wiele z Was ma właśnie problem z rozgraniczeniem tych dwóch sfer dlatego postanowiłam napisać. Miałam w ogóle się tu nie odzywać, ale po tym co przeczytałam zmieniłam zdanie. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego że troszeczkę się zagalopowałyście w swoich wypowiedziach. Rozumiem Was możecie mieć żal i pretensję do moderatorów szafki ale niezapominajce że to są ludzie posiadający tez życie prywatne którego nie macie prawa krytykować. To że moderator dał wam ostrzeżenie na forum nie daje wam prawa obrażania go prywatnie a tym bardziej obrażania jego rodziny. Nikt wam nie dawał upomnienia za złamanie regulaminu a później nie dodawał jesteś gruba i głupia. Jesteście dorosłymi kobietami wiec się tak zachowujcie. Piszcie sobie co chcecie, narzekajcie na regulaminy, awarie, oszustów ale nie mieszajcie w to życia prywatnego moderatorów.
Ani ja ani nbbo osobiście do Was nic nie mamy bo was nie znamy, nie obrażamy was, nie wtrącamy się do życia prywatnego dlatego też nie życzymy sobie byście pisały o nas z tym bardziej o naszym życiu prywatnym.
Tak więc zastanówcie się co robicie.
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że obrażając nas łamiecie prawo i możecie ponieść tego konsekwencje.
[FONT=&quot]KK Art. 216.[/FONT][FONT=&quot] § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.[/FONT]

[FONT=&quot]KC Art. 24.[/FONT][FONT=&quot]§ 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
§ 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych.
§ 3. Przepisy powyższe nie uchybiają uprawnieniom przewidzianym w innych przepisach, w szczególności w prawie autorskim oraz w prawie wynalazczym[/FONT]

Rok temu była podobna sytuacja na forum i tez się Panie zagalopowały, skończyło się na wezwaniach przesądowych i przeprosinach na forum, tym razem sprawa zakończy się inaczej bo jak widać niczego was to nie nauczyło.
Pozdrawiam
 
Miało być miło i przyjemnie. Macki szafkowych moderatów lub ex-moderatorów jednak nas dopadły :/
Droga Dorotko niesamowicie cieszy mnie to, że wypisałas te wszystkie artykuły z kodeksu karnego. Wyobraź sobie, że Twoja wypowiedź tyczy się niemal wszystkich :

Ku waszej uciesze kończę transakcje na szafce i kasuję konto.
Jesteście tak toksycznymi osobami że mam tego wszystkiego dość.
Byłam (i jestem) na kilku forach i TYLKO TU spotkałam się z
zawiścią, chamstwem, prostactwem, zazdrością dalej pisać nie będę
bo obiecałam sobie że nie będę przeklinać. Jesteście tak
skonstruowane, że chciałybyście by pozostali byli od was gorsi, nikt
nie może mieć innego zdania niż wy a jeśli już ma to trzeba go
zniszczyć. Skąd rodzi się zawiść i zazdrość, rodzi się u ludzi
którzy zazdroszczą innym ,że ci posiadają coś co sami nie mają co
dla nich nie jest albo osiągalne, albo osiągalne po wielu,wielu
wyrzeczeniach. Będąc takimi życiowymi nieudacznikami nie będziecie w
stanie nawet zbliżyć się do wymarzonego poziomu życia innych i nie
chodzi mi to o strefy finansowe
. Zawiść już jest gorsza od zazdrości
bo ludzie zawistni są na ogół wredni i zdolni do czynów nikczemnych
wobec tych którym tę zawiść okazują. Wszystko robicie na pokaz.

Kto z kim przestaje takim się staje - a ja nie chcę być taka jak wy
dlatego czas się wynosić."
 
Mam na imię Dorota a nie Dorotka, Dorotka to mała dziewczynka a ja jestem dorosłą kobieta - takie małe sprostowanie.

Moja wypowiedź nie dotyczyła konkretnej osoby a kto wziął to do siebie to już jego sprawa. Wy to robicie tu personalnie.
Niby niewiele ale robi różnicę.

Jeśli ktoś ma coś do mnie to zapraszam na priv, chętnie porozmawiam.

Miłego dnia.

Ps. Kamilak fajny avatar ;-)
 
ech, ręce mi opadły przysięgam:/

to o czym my rozmawiałyśmy? kto to wtryniał jakieś muffinki? dawać mi tu przepis, jeśli tylko jest łatwy:D
 
reklama
chrup, my tu chcemy gadac w gronie własnym o tym, o czy mnie mozna rozmiawiac na szafce, bez uwazanie na słowa.

moderacja na szafce podpiera sie regulaminem non stop, nie pokazując ludzkiego oblicza, nie liczycie sie z userami i nie szanujecie ich - dlaczego kalpenz ma szacunek, posłuch i powazanie mimo ze nie krzyczy tak jak wy?

nie wiem co było rok temu, nie uczestniczyłam w tym.

natomiast zastanawia mnie to dlaczego nie napisałas o tym na szafce, tam gdzie moze ktoś bedzie chciał sie bic na w kołko te same argumenty - my chciałysmy miec tu zew wolności - widze nie nie mozna nawet tu, bo i tak tu zaglądacie i chcecie wiedziec co na was temat myslimy

z jednej strony chcecie wiedziec, a z drugiej sie boicie niepochlebnych opinii i biegusiem je kasujecie waląc warnami na prawo i lewo.

ja nie potrzebuję do zycia forum szafkowego, po prostu chciałysmy sobie pogadac na luzie, poobgadywac, poobrabiac tyłki wszystkim wkoło i sobie nawzajem - czyli to, czego nie mozna na szafce, bo nie:)

po co tu weszłas, po co jątrzysz?
bo tam juz nie ma grupy z którą mołas podjąc polemikę?

czy juz nie ma na szafce ani jednej dziewczyny która chce z wami gadac??


prosze o pozostawienie tego wątku w spokoju bo wypowiadasz sie nie na temat - niesestety:D
 
Do góry