reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Dorota tyle razy już nas "pouczałaś", tyle razy "oceniałaś" wypowiedzi ... weź już skończ, chciałyśmy mieć tu spokój i wolność wypowiedzi, chciałyśmy tu plotkować o wszystkim bez CENZURY... a ty znowu się wtrącasz, jeśli nie chcesz nam psuć atmosfery to IDŹ STĄD!!!
 
reklama
Dorota a czy Ty nie uważasz że się zagalopowałaś w wątku i jak tu pomagać? Obrażałaś innych, wywlekłaś temat 10 złotych i nie dostałaś jednego ostrzeżenia nawet. A inne się blokuje bo psują klimat na forum. To coś jest rzeczywiście nie tak.
 
wybacz, ale jeśli nas tu zarzucasz taką masą informacji, której chyba tak do końca nie rozumiesz, to może zapoznasz się z:

art. 266
§ 1. Kto, wbrew przepisom ustawy lub przyjętemu na siebie zobowiązaniu, ujawnia lub wykorzystuje informację, z którą zapoznał się w związku z pełnioną funkcją, wykonywaną pracą, działalnością publiczną, społeczną, gospodarczą lub naukową,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Tyle w tym temacie. Jeśli masz wątpliwości a propos tego czy nasze dane osobowe fruwają "po użytkowniczkach" to nie ma problemu, jak najbardziej Ci to udowodnię.

Nie psuj klimatu. Miej w sobie trochę godność. Daruj sobie.
 
a włąscie - jaki macie pomysł na obiad dzis? obrócz muffinków:p


loooo status mi sie zmieni - jestem wdrożona:D juz nie poczatkująca:D szybko:D:D:D
 
reklama
Spokojnie będę się tu więcej wypowiadać a tym bardziej tego czytać. To co przeczytałam mi wystarczy, na więcej szkoda mi czasu.
Piszcie co chcecie.

Miłego plotkowania.
Pozdrawiam Dorota
 
Do góry