reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2009' rozpoczęty przez jusqua, 17 Wrzesień 2008.

1. jusqua

jusqua Początkująca w BB

Dziewczyny!
    Chociaż to dopiero początek, ja już zaczęłam chodzić po sklepach i rozglądać się za ciuszkami dla mojego Maluszka, za ciuszkami dla mnie, za wózkami, łóżeczkami etc.
    Pewnie o wiele za wcześnie, ale to jest takie ekscytujące.
    A wy?

2. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

Przeglądam allegro, ale jest stanowczo za wcześnie :d i nie chcę zapeszać
    w sumie zbyt dużo nie kupię, wszystko mam po synku, wózek, fotelik, ciuszki i wanienkę, na zakupy wybiorę się raczej symbolicznie
    no i kupowanie malutkich ubranek jest takie rozczulające....;-)

3. reklama
  4. Madzia_Singh

Madzia_Singh Kochana PYCHOTKA

Dobry topik kochana

Ja zakupilam juz jeden zielony kaftanik i jedna bluzenke z taka zajefajna krową

bluzeczke nazwalam zajefajna blusia z krowa na wypasie

Ostatnia edycja: 17 Wrzesień 2008
  5. ko mi

ko mi Majowa mamusia'09

ja również mam sporo rzeczy po synku, wiec szalenstw nie bedzie. Dla dziewczynki tez mam ubranka, z racji tego ze moj synek mial byc dziewczynka ;) rodzinka i znajomi tez pewnie podarują sporo miłych i przydatnych gadzetow wiec na zakupy pojde jak sheeppy dla przyjemności :)

6. maja33

maja33 Gość

ja tez mam tysiace rzeczy po coreczce ale mam nadzieje ze to bedzie chlopczyk wiec choc troche moglabym poszalec, jedynie ciuszki , bo wozek fotelik, lozeczko i inne akcesoria juz mam nawet nie zniszczone:-)

7. xatia

xatia Majowe mamy'09

Ja zrobilam wczoraj pierwszy maly zakup :) Kupilam dwa sliczne kaftaniki :) Ach, jakie to dziwne uczucie, kupowac takie malenkie cudne rzeczy :)

8. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

u mnie na razie tez zakupow jako takich brak. Na poddaszu stoja kartonami z ubrankami po moich maluszkach, wiec za duzo tez nie bede kupowac, tymbardziej, ze ubranka w dosc uniwersalnych kolorach wiec i dla dziewczynki i dla chlopca. Chociaz znajac siebie na pewno nie opre sie kupieniu kilku drobiazgow, przeciez to sama przyjemnosc:tak: No i jesli okaze sie, ze pod serduszkiem nosze corcie bede musiala sie wybrac na sukienkowe zakupy:-)
    Fotelik mamy, lozeczko tez...jedynym wiekszym zakupem bedzie wozek, w domku stoi jeszcze nasz podwojny, ale w przyszlym roku w maju synus na pewno wozka nie ebdzie uzywal, skoro teraz juz jest bunt, zeby go tam wsadzic. Wozek stoi w domku nieuzywany.

9. Madzia_Singh

Madzia_Singh Kochana PYCHOTKA

przez ostatni tydzien garderoba mojego malenstwa powiekszyla sie o :
    zajebiste czerwone spiochy,
    2x pajacyki z kubusiem puchatkiem,
    4x body + 1x body z dlugim rekawkiem,
    zajebiste spodenki
    t-shirt zielono-granatowy...
    kaftaniki tylko 2 bo uwazam ze body wygodniejsze.
    tylko ze na 3-6 miesiace ja kupuje bo typowo po ur to chce miec nowe. na reszte poluje w ciuchlandiach. sa naprawde nowe rzeczy dla dzieci, za grosze i dobrych angielskich firm np. Mothercare, Mark & Spencer, Next
    za spiochy, pajace, body, spodenki i tshirt zaplacilam wsumie okolo 25 zł

10. reklama
  11. majbelle

majbelle Zaciekawiona BB

my jak dotychczas, zeby nie zapeszac nic nie kupilismy oprocz dwoch par body jedne niebieskie a drugie rozowe na szczescie, zeby byl chlopiec i dziewczynka :) ale robie juz liste potrzebnych rzeczy, rozgladam sie i wybieram :) sprawia mi to wielka przyjemnosc

12. anecik

anecik Majowe mamy'09

hej ja też bez większych szaleństw większość rzeczy mam po Tomaszku. jak już będzie tak ok 7 miesiąca ciąży to zacznę się rozglądać za wózkiem,

Poleć forum